رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

شاهرخی


31 خرداد, 1396 - 12:44 -- شیشه گرها
معاون سیاسی امنیتی استاندار:

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار گفت:کاهش آسیب های اجتماعی نیازمند عزم جدی است و همه دستگاه ها و از جمله شورا و شهرداری باید در این خصوص ورود پیدا کنند.


10 خرداد, 1396 - 14:06 -- خورشیدی
در جلسه شورای عالی ورزش استان:

در حاشیه برگزاری شورای عالی ورزش استان قزوین با حضور معاون سیاسی استاندار سه نفر از قهرمانان ورزشی استان در ورزش فوتسال تجلیل شدند.

کلید واژه ها:

10 خرداد, 1396 - 13:06 -- خورشیدی
معاون سیاسی امنیتی استاندار تاکید کرد:

طرح های عملیاتی برای ورزش بانوان در دستور کار باشد
معاون سیاسی استاندار در جلسه شورای عالی ورزش استان،بیان داشت: ضرورت توجه به ورزش همگانی و ایجاد فضای مناسب برای ورزش به منظور پر کردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان احساس می‌شود، بنابراین ضرورت دارد که تمام امکانات ورزشی استان برای تحقق این مهم به کار گرفته شود.


8 خرداد, 1396 - 14:05 -- شیشه گرها
معاون سیاسی و امنیتی استاندار؛

گرامیداشت شخصیت امام(ره) پاسداشت تمامی خوبی هاست
معاون سیاسی و امنیتی استاندار گفت:گرامیداشت شخصیت امام(ره) پاسداشت همه ی خوبی هاست و مراسم 14 و 15 خرداد امسال در استان به صورت باشکوه برگزار می شود.


29 ارديبهشت, 1396 - 11:39 -- علیرضایی
رییس ستاد انتخابات استان در نشست خبری:

انتخابات شوراها در 6 شهر استان به شیوه الکترونیکی در حال برگزاری است
رئیس ستاد انتخابات استان قزوین گفت: برای نخستین بار، انتخابات شوراهای اسلامی در 6 شهر استان به صورت الکترونیکی در حال برگزاری است.


3 ارديبهشت, 1396 - 22:45 -- شیشه گرها
معاون سیاسی امنیتی استاندار:

معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین گفت: عزم جدی دولت تکمیل پروژه های نیمه تمام در دوران مسئولیت خود است.


2 ارديبهشت, 1396 - 15:47 -- شیشه گرها
رییس ستاد انتخابات استان قزوین:

معاون سیاسی و امنیتی استاندار و رییس ستاد انتخابات استان گفت:صلاحیت 96 درصد داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان تایید شده است.


2 ارديبهشت, 1396 - 14:59 -- شیشه گرها
شاهرخی:

معاون سیاسی و امنیتی استاندار گفت: دومین سفر رییس جمهور به استان قزوین بیانگر جدیت و توجه دولت تدبیر و امید در تحقق وعده های خود به مردم است.


31 فروردين, 1396 - 09:18 -- خورشیدی
معاون سیاسی استاندار:

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و عضو شورای فرهنگ عمومی استان قزوین با تاکید بر نقش موثر این شورا در کاهش بداخلاقی ها و هنجارشکنی ها در آستانه انتخابات، گفت: امیدواریم با برنامه ریزی و اقدام کارشناسی شده توسط این شورا به نتایج مطلوب تری در این زمینه دست یابیم.


30 فروردين, 1396 - 20:56 -- خورشیدی
معاون سیاسی استاندارتاکید کرد:

معاون سیاسی استاندار با اشاره به نقش سازمان های مردم نهاد در کمک به دستگاه های مسئول و شورای مبارزه با مواد محدر برای کاهش معضل اعتیاد، خاطر نشان کرد:امیدواریم در سال جاری با تقویت سمن ها و جلب مشارکت های مردمی بتوانیم پیشگیری و درمان اعتیاد را جدی تر از قبل پیگیری کنیم.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - شاهرخی