رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

تلاش ما رفع موانع تولید استان در دوره پسا تحریم است


29 مرداد, 1394 - 21:43 -- روابط عمومی
معاون اقتصادی استاندار:

تلاش ما رفع موانع تولید استان در دوره پسا تحریم است

معاون امور اقتصادی استاندار گفت: تلاش ما رفع موانع تولید استان در دوره پسا تحریم است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

"عباسعلی درافشانی" به مناسبت فرارسیدن هفته دولت در جمع خبرنگاران استان با بیان این مطلب ادامه داد:استان قزوین با توجه به دارا بودن موقعیت مناسب و قرار گرفتن در چهار راه مواصلانی چندین استان کشور می تواند پس از برداشته شدن تحریم ها و پشت سر گذاشتن مشکلات ، شاهد رشدو شکوفایی بیش از پیش باشد.
وی افزود:کارگروه اشتغال و سرمایه گذاریبه رصد دوران پس از تحریم و کارگروه تسهیل سرمایه گذاری تیز به رفع موانع تولید در استان می پردازد.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه در بخش های صنعتی،کشاورزی در استان دارای رتبه مناسبی هستیم ولی می توانیم دوران بعد از تحریم با تلاش بیشتر این رتبه ها را ارتقاء دهیم.
وی ادامه داد:با انتزاع سازمان مدیریت و برنامه ریزی از استانداری برخی از وظایف نیز منفک شد ولی در حال حاضر وظایف راهبردی در قالب شورای برنامه ریزی به ریاست استاندار هدایت می شود.
وی در خصوص تعیین تکلیف پذیرفته شدگان آزمون استخدامی در استان نیز گفت:سال گذشته تکلیف برخی از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی استان مشخص شد و از 780 سهمیه استخدامی 550 آزمون برگزار شد و 230 سهمیه نیز به خانواده های شهدا و جانبازان اختصاص یافت.
درافشانی ادامه داد:پس از برگزاری آزمون استخدامی 430 نفر نیز پذیرفته شدند و 157 نفر نیزپذیرفته شدند و مراحل نهایی جذب آنها در دستگاه های اجرایی استان در حال طی شدن می باشد.
وی افزود:شناسایی نیاز ها و اختصاص سهمیه استخدامی از طریق وزارتخانه ها انجام می شود و حوزه ی اقتصادی و اشتغال یک حوزه ی مهم و حساسی است.ش/