رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

اعطای لوح تقدیر وزیر ورزش و جوانان به استاندار قزوین


2 شهريور, 1394 - 10:12 -- روابط عمومی

اعطای لوح تقدیر وزیر ورزش و جوانان به استاندار قزوین

لوح تقدیر محمود گودرزی برای مرتضی روزبه امروز دوشنبه در همایش ورزش صبحگاهی مدیران استان قزوین به ایشان اعطاء شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

دربخشی از متن لوح تقدیر وزیر ورزش و جوانان خطاب به استاندار قزوین آمده است: تشکر از تلاش و کوششی که به نیت تقرب به خداوند متعال صورت می پذیرد از عهده انسان خارج است و بی شک خالق هستی، خود نیکوترین پاداش را عطا خواهد فرمود.
در بخش دیگری از این تقدیرنامه آورده شده است: بدین وسیله با اهدای این لوح سپاس از مساعدت و حمایت های ارزنده و صادقانه جناب عالی و همراهی شایسته مجموعه مدیریتی آن استان در تحقق اهداف و برنامه های دولت تدبیر و امید در حوزه ورزش و جوانان صمیمانه سپاسگزاری و قدردانی می نمایم.
مدیرکل ورزش و جوانان قزوین نیز در این مراسم از حمایت های مدیریت ارشد این استان از ورزش قدردانی کرد و گفت: این گونه حمایت ها برای توسعه و ترویج فرهنگ ورزش همگانی در بین مردم بسیار موثر و ضروری است.
گفتنی است، همایش ورزش صبحگاهی این هفته مدیران استان قزوین که دوشنبه های هر هفته با حضور استاندار برگزار می شود، در مجموعه ورزشی 15 هزار نفری سردار آزادگان انجام شد.
در این مراسم، حاضران پیست تارتان ورزشگاه سردار آزادگان را پیاده روی کردند و سپس به انجام نرمش و حرکات ورزشی پرداختند.
در پایان این برنامه، از سوی هیات دوچرخه سواری استان قزوین یکدستگاه دوچرخه به استاندار به منظور تقدیر از وی بابت شرکت در برنامه و مراسم های ورزشی اهدا شد