رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

جذب تسهیلات خاص باید بطور ویژه در دستورکار بانکها قرارگیرد


22 اسفند, 1394 - 13:57 -- روابط عمومی 1
فرماندارآوج:

جذب تسهیلات خاص باید بطور ویژه در دستورکار بانکها قرارگیرد

فرماندارشهرستان آوج گفت:جذب تسهیلات خاص باید بطور ویژه در دستورکار بانکهای شهرستان قرار گیرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

"علی اکبرسلیمانی" در جلسه شورای بانکهای شهرستان آوج ضمن عرض تسلیت ایام فاطمیه طی سخنانی اظهارداشت کاربانکداری کارخطیر وپرمسئولیتی است که ارتباط مستقیم وجدی با معیشت مردم دارد و می طلبد مسئولان بانکها به سهم خود جهت رضایتمندی قاطبه مردم اهتمام جدی داشته باشند. 
وی افزود: جزء مناطق کم برخورداراستان بشمار می رود وشغل اکثریت مردم کشاورزی است وبه منظور رونق کشاورزی مردم نیازمند به اخذ تسهیلات کم بهره از بانکها هستندولی بدلیل قوانین دست وپاگیر بانکی  یا از گرفتن وام منصرف شده ویا ازطریق فرمانداری به پیگیری مطا لبات خود می پردازند.
 سلیمانی بیان داشت: متأسفانه سخت گیری بانکها برای ضمانت های بانکی بسیاری از مردم را در بانکها سردرگم نموده وافراد بی بضاعت ومحروم را از برخورداری از این تسهیلات محروم می نماید که امیدواریم بانکها در این زمینه فکراساسی نموده ووتا جایی که ضوابط ومقررات اجازه می دهد موضوع ضمانتها را تسهیل کنندو کمک حال این افراد باشند.
فرماندارآوج خاطرنشان کرد: کارکنان محترم بانکها نیز اگرچنانچه بدلیل محدودیت قانونی نمی توانند از کارمردم گره گشایی کنند بارفتار محترمانه وبا سعه صدررضایتمندی ارباب رجوع را فراهم نمایند.
نماینده عالی دولت درشهرستان تصریح کرد:جذب تسهیلات واعتبارات خاص باید بیش از گذشته در دستور کار ویژه مدیران بانکهای شهرستان قرار گیرد ودر این زمینه فرمانداری از کمک به بانکها دریغ نخواهد کرد.
سلیمانی با اشاره به وامهای زلزله ای که ازسالیان گذشته در این شهرستان مشکلاتی را برای بانکها ومردم بوجود آورده است در ادامه افزود: بخشودگی  وام زلزله توسط  بعضی از بانکها که جای فکردارد باعث دوگانگی وتضاد در شهرستان شده ومردم با مراجعه به این فرمانداری تقاضای بخشش وام سایربانکها را دارند که در این زمینه طی مذاکرات ومکاتبات با استاندار محترم قول همکاری وکمک از ایشان گرفته ایم که امیدواریم بانکهای مربوطه نیزبا توجیه دستگاههای مافوق خود اهتمام جدی در این موضوع داشته باشند.
ایشان همچنین با توجه به پایان سال وشروع تعطیلات ایام نوروز از نیروی محترم انتظامی خواست در خصوص امنیت بانکها واستقرار نیروی امنیتی در سطح شهرستان درطول تعطیلات  تلاش نموده ومسئولین بانکها نیز با استفاده از فناوریهای امنیتی جدید به رفع نارسایی های موجوددر امنیت بانکها اقدام نمایند.