رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

عدم استقرار اداره بنیاد شهیددر آوج، دغدغه مهم خانواده معظم شهداست


24 اسفند, 1394 - 09:03 -- روابط عمومی 1
سلیمانی:

عدم استقرار اداره بنیاد شهیددر آوج، دغدغه مهم خانواده معظم شهداست

سرپرست فرمانداری شهرستان آوج گفت: عدم استقرار اداره بنیاد شهید در آوج دغدغه مهم خانواده معظم شهداست.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

"علی اکبرسلیمانی" درروز بزرگداشت شهدا وهمایش تجلیل از خانواده های معظم شهدای شهرستان آوج گفت:شهدا انسانهای آسمانی بودند که زندگی وهستی خودشان را درطبق اخلاص گذاشته و با خداوند متعال معامله کردند.
وی افزود:تکریم وتعظیم مقام شامخ شهدا تلاش و کوشش مقدس وارزشمندی است در برافراشتن پرچم سرخ شهادت وگام بلندی است در راستای احیای ارزشهای اسلامی ودینی که این مهم بی شک موجب انتقال فرهنگ ایثار وشهادت در میان احاد جامعه نیز خواهد شد.
فرمانداراوج خاطرنشان کرد:در مکتب توحیدی اسلام آن چیزی دارای ارزش وماندگاری است که تنها برای خداوند در راه رضای او شکل گیردو همانگونه که ائمه معصومین همه چیزرا در خدا می دیدند شهدا نیز به تأسی از راه وسیره آنها چیزی غیر از لقاالله راضیشان نمیکرد.
سلیمانی تصریح  کرد: شهیدان همواره زنده اند وشاهد وناظر اعمال تک تک ماهستند  واگر ذره ای کوتاهی دراعمال وکردار ما مسئولین باشد یقینا" خدمات ما به مهر تأیید آنها نخواهد رسید.
سلیمانی صبر وپایداری واستقامت خانواده معظم شهدا را ستود وخطاب به خانواده شهدا افزود: یقینا" صبوری و دل سپاری شما به خواست خداوند متعال ثوابی کمتر ازشهادت برای شما بهمراه ندارد وایران اسلامی به داشتنن شماپدران ومادران بزرگوارشهدا همیشه به خود می بالد.
نماینده عالی دولت در شهرستان به عدم استقرار اداره بنیاد شهید در این شهرستان بشدت انتقاد نمود وعنوان کرد:اینجا شهرستان است وبخش وروستا نیست طبیعتا" باید اداره در شهرستان مسقر باشدو خانواده بزرگوار شهدا مجبور نباشند بدلیل انجام امورات اداری خود تا تاکستان طی مسافت کنند که امیدواریم با درایت مدیرکل بنیاد شهید استان این مشکل بزودی مرتفع و در صورت استقراراداره ، نیرو وتجهیزات کافی برای پاسخگویی به مراجعین نیزبرای آن  تأمین گردد.
در پایان این همایش با حضور فرماندار ، امام جمعه شهرآوج، رئیس بنیاد شهید وامورایثارگران تاکستان وجمعی از مدیران دستگاههای شهرستان با اهدا لوح سپاس وهدایایی از خانواده معظم شهدا تجلیل شد.