رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

ارتقا امنیت روانی جامعه دستاورد دولت تدبیر و امید


19 دى, 1395 - 09:14 -- روابط عمومی فرم...
بخشدار الموت غربی در مراسم معارفه فرمانده انتظامی بخش :

ارتقا امنیت روانی جامعه دستاورد دولت تدبیر و امید

بخشدار الموت غربی گفت: ارتقا سطح امنیت روانی جامعه یکی از دستاوردهای مهم دولت تدبیر و امید بوده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری قزوین ,

اکبر رحمتی در مراسم معارفه فرمانده جدید انتظامی این بخش با بیان این مطلب اظهار داشت: تلاش در جهت حفظ اتحاد و همدلی در بین قوای سه گانه و نیروهای نظامی ، انتظامی و امنیتی در کشور موجب ارتقا سطح امنیت امنیت روانی در جامعه شده که از دستاوردهای مهم دولت تدبیر و امید است.

رحمتی افزود: علیرغم توطئه نظامهای استکباری و جنایات گروههای تکفیری و داعشی در منطقه خاورمیانه ایران اسلامی به کشوری امن و با ثبات در منطقه تبدیل شده است.

بخشدار الموت غربی در ادامه ضمن قدردانی از تلاش های نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت تصریح کرد: کاهش وقوع سرقت و نزاع های منجر به قتل ، افزایش تجمعات صنفی و کاهش تنش های ناشی از این تنش ها نتیجه تدابیر و سیاست گزاری مناسب در این زمینه بوده است.

وی اعتماد متقابل بین مردم و پلیس را سرمایه ارزشمند نیروی انتظامی در پیشگیری از وقوع جرائم دانست و خاطر نشان کرد :امنیت محصول خرد جمعی و کار تیمی است که مهم ترین دستاورد این فرآیند را در انتخابات سال گذشته شاهد بودیم که با کمترین میزان تنش و با تمکین به قانون برگزار شد.

بخشدار رودبار الموت غربی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به این که پایبندی به ارزش های دینی و انسجام فرهنگی از جمله دلایل کاهش وقوع ناهنجاری های بحرانزا و تنش های اجتماعی در این بخش بوده است گفت:با توجه به اینکه گردشگری به عنوان چشم انداز توسعه منطقه الموت ترسیم شده است باید راهکار های مناسب به منظور ارتقا سطح نهادهای امنیتی و ترافیکی به منظور ارائه خدمات به گردشگران فراهم شود که در این زمینه استقرار پلیس راهور در منطقه و پاسگاه انتظامی در دهستان دستجرد ضروری است.

اکبر رحمتی همچنین از فرمانده انتظامی بخش خواست با اتخاذ رویکرد تعاملی به ویژه با دهیاران و شوراها زمینه پیشگیری از وقوع جرم در منطقه را فراهم کند.

امینی رییس حوزه قضایی بخش الموت غربی نیز با بیان این که حبس زدایی از جمله سیاست های قوه قضاییه است اظهار داشت : امروز موادمخدر مهم ترین تهدید جامعه محسوب می شود که در وقوع بسیاری از جرایم از جمله ارتکاب سرقت ، نزاع های خانوادگی و حتی وقوع سوانح رانندگی تاثیرگذار است و همه ما وظیفه داریم در جهت آگاهسازی و آموزش مردم برای مقابله با این پدیده تلاش کنیم.