رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

دولت توفیقات خوبی را در حوزه کنترل قیمت ها،افزایش میزان تولید و به دنبال آن رشد اقتصادی در جامعه داشته است


19 دى, 1395 - 13:38 -- فرمانداری بوئین...
فرماندار بوئین زهرا

دولت توفیقات خوبی را در حوزه کنترل قیمت ها،افزایش میزان تولید و به دنبال آن رشد اقتصادی در جامعه داشته است

جلسه تنظیم ونظارت بر بازار شهرستان بوئین زهرا در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بوئین زهرا ،

قاسمی فرماندار شهرستان بوئین زهرا در این جلسه طی سخنانی گفت:همه نیروهای مرتبط با تنظیم بازاراداره تعزیرات حکومتی،اداره صنعت معدن وتجارت، اتاق اصناف و اماکن با توجه به نزدیک شدن به سال جدید نظارت بر بازار را تشدید نمایند.

ایشان در ادامه سخنان خود افزودند که متاسفانه ما شاهد آن هستیم که افراد سود جو از هر فرصتی منافع فردی خود را در نظر میگیرند و به مسائل دیگر دقت لازم را ندارند .

وی همچنین با اشاره به توفیقات دولت گفت:الحمدالله دولت توفیقات خوبی را در حوزه کنترل قیمت ها،افزایش میزان تولید و به دنبال آن رشد اقتصادی در جامعه داشته است و ادامه دادند اما کسانی هستند که نیت خیر خواهانه ندارند و جنبه سیاسی کار را دنبال می کنند و توفیقات دولت تدبیر وامید را تحت شعاع فرار میدهند.

فرماندار همچنین گفت:با این همه تلاش دولت در حوزه اقتصادی اگر چند کالا در جامعه شرایط غیر معقولی باشد این زحمات چندین ساله دولت را در مورد کنترل تورم خده دار می کند پس همه ما وظیفه داریم محکم وتمام وقت پای کار بتاشیم و با نظارت مستمر وبربازار اجازه سوء استفاده را از افراد سود جو بگیریم.

قاسمی در ادامه تاکید بر برخورد با متخلفین کرد ویادآور شد که با این که فضای کشور ما به سمت انتخاباتی میرود غفلت نکنیم و وارد بازیهای سیاسی نشویم چرا که وارد شدن در بازیهای سیاسی ما را از ارائه خدمات وانجام به وظیفه اصلی خود باز میدارد.