رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

دبستان دخترانه زنده یاد حاج حسین اسماعیل زاده ها در شهر اقبالیه افتتاح شد


19 دى, 1395 - 21:24 -- عابدی
توسط استاندار قزوین:

دبستان دخترانه زنده یاد حاج حسین اسماعیل زاده ها در شهر اقبالیه افتتاح شد

دبستان دخترانه زنده یاد حاج حسین اسماعیل زاده ها در شهر اقبالیه توسط استاندار قزوین افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

"فریدون همتی"استاندار قزوین  در مراسم بهره برداری از این مدرسه اظهار داشت : ساخت مدرسه امری مبارک است و اگر این کار توسط خیرین انجام پذیرد این کار ارزشمندتر است.

وی افزود: دولت  به تنهایی قادر  به حل همه  مسائل و مشکلات نیست و در تمام زمینه های مختلف جامعه نیازمند مشارکت خیران است.

استاندار قزوین در آیین افتتاح این مدرسه با اشاره به اینکه جامعه دربخش های مختلف نیاز به کمک خیرین دارد، گفت: دست همه خیرین را در تمام زمینه ها به گرمی می فشاریم و همه خیرین در قلب مسئولین جا دارند.

همتی از همه مردم خواست تا در وسع خود در امور خیریه مشارکت داشته باشند و تصریح کرد :خیرین در همه زمینه ها به کمک مردم بیایند تا جامعه ای بسازیم که در شان جمهوری اسلامی و مردم باشد.

فریدون همتی، افزود: جامعه نیاز به مشارکت مردم، خیرین و افراد نیکوکاری دارد که برای رضای خدا قدم برداشته و مشکلات مردم را حل کنند.

این واحد اموزشی ویژه دانش اموزان ابتدایی دخترانه است که  فرزند مرحوم حاج حسین اسماعیل زاده ها  بنا به وصیت پدرش ساخته است .

این دبستان 9 کلاسه با  865 متر مربع در زمینی به مساحت هزار و 500 متر مربع  احداث شده است.

برای ساخت این مدرسه 16 میلیارد ریال هزینه شده که حدود 80 درصد آنرا تقبل کرده  و 20 درصد هم از اعتبارات دولتی اداره کل نوسازی مدارس استان تامین شده است .