رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

بازدید استاندار از محل تمرین اعضای تیم ملی کبدی بانوان کشور


19 دى, 1395 - 22:42 -- عابدی

بازدید استاندار از محل تمرین اعضای تیم ملی کبدی بانوان کشور

فریدون همتی استاندار قزوین و هیأت همراه از اردوی تیم کبدی کشور در شهر اقبالیه بازدید کردند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

"فریدون همتی"استاندار قزوین در این بازدید اظهار داشت :همیشه در طول تاریخ نقش بانوان در همه صحنه های سیاسی,اجتماعی,اقتصادی و ورزشی و... پر رنگ بوده و دوشادوش مردان همیشه وارد عمل شده اند.

وی افزود : افتخار آفرینی زنان در میادین ورزشی دارای کارنامه درخشانی می باشد و مخصوصا در ورزش کبدی از سال 2000 تا امسال این ورزش روند رو به رشدی داشته است.

استاندار قزوین در این بازدید با اشاره به نقش بانوان در جامعه اظهار داشت: بانوان در طول تاریخ و در دوران هشت سال دفاع مقدس و تمام صحنه‌ها مایه افتخار اسلام و انقلاب و ملت بوده‌اند.

وی افزود: بانوان قزوینی دوشادوش مردان همیشه در تمام صحنه‌ها افتخارآمیز بودند و نقش آن‌ها نشان از توانمندی، قابلیت و شایستگی دارد که مایه افتخار استان قزوین است.

استاندار قزوین با خطاب به بانوان ورزشکار عنوان کرد: بانوان با تعصب و تفکر به خدا در تمام صحنه‌ها همانند گذشته برای کشور افتخارآفرین باشند و دوشادوش جوانان ورزشکار مدال‌های بسیاری را کسب کنند.

همتی تصریح کرد: حضور بانوان در صحنه‌های جهانی موجب می‌شود پرچم کشور به اهتزاز درآید و در این زمینه بانوان مسلمان، مؤمن با حجاب خود در این صحنه‌ها، توجه تمام دنیا را به سوی خود جلب می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: در هر کشور به دلیل وجود تنوع قومی و اقوام ایرانی همزمان فرهنگ‌های مختلف محلی وجود دارد و در این میان به بسیاری از این فرهنگ‌های محلی متعصب و پایبند هستیم.

استاندار قزوین ادامه داد: به فرهنگ ملی کشورهای دیگر با ابزاری همانند ورزش، فرهنگ ایرانی و اسلامی را به جهانیان نشان می‌دهیم و همچنین باید به عنوان الگویی از زیبایی‌ها و خوبی‌ها در جهان باشیم. در ادامه به شایستگی بانوان ایرانی اشاره و افزود : بانوان در مجامع ورزشی با حفظ حجاب خود ثابت کردند حجاب یک محدودیت نیست و تاثیری در ورزش بانوان ندارد.

استاندار تصریح کرد : حضور بانوان در عرصه ورزش و به احتزاز درآمدن پرچم جمهوری اسلامی با حفظ حجاب بانوان ارزش بی انتهایی دارد و این نشان دهنده فرهنگ ملی و اسلامی مان است.

این اردو در جهت آمادگی برای بازی های آسیایی 2018 جاکارتا می باشد.