رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

جلسه هماهنگی وبرنامه ریزی برگزاری ایام الله دهه فجر برگزار شد


22 دى, 1395 - 12:29 -- روابط عمومی فرم...
به ریاست فرماندار تاکستان :

جلسه هماهنگی وبرنامه ریزی برگزاری ایام الله دهه فجر برگزار شد

جلسه هماهنگی وبرنامه ریزی برگزاری ایام الله دهه فجر به ریاست مهندس سیاوش طاهرخانی فرماندار شهرستان تاکستان وبا حضور بخشداران تابعه و مسوولین شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تاکستان

در ابتدای جلسه سیاوش طاهرخانی فرماندار شهرستان، وفات حضرت معصومه (س) ورحلت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی را  تسلیت گفته وبه خدمات ورشادت های ریاست محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام پرداخت در ادامه به تلاش ها وجان فشانی هایی که برای به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی شده بود پرداخت وخواستار حفاظت ونشر انقلاب با تمام وجود گردید وتبلور ایام دهه مبارک فجر را تبلور نظام دانست.
فرماندار در ادامه افزود:باید اهداف ودستاوردهای انقلاب به نسل جدید انتقال یابد ، نظام مقدس جمهوری اسلامی دشمنان مشترکی دارد وباید در افتخارات ومشکلات شریک باشیم و با همدلی وتبعیت از مقام معظم رهبری (مدظله العالی)آینده خوب وپر افتخاری را برای مردم به ظهور برسانیم و با حرکاتی منطقی وسنجیده جشن های با شکوه ومیثاق با مقام معظم رهبری را رقم بزنیم و تلاش شود که جشن پیروزی انقلاب همانند گذشته رنگ و بوی مردمی داشته باشد.
طاهرخانی بیان داشت: سعی شود که در جشن انقلاب حرکت های تازه و خلاقانه که موجب شور وشعف می شود وجود داشته باشد و به نوعی حلاوت پیروزی انقلاب بیشتر احساس شود.