رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

هدف ما برگزاری انتخاباتی سالم، قانونی و صیانت از آرای مردم است


23 دى, 1395 - 10:24 -- شیشه گرها
رییس ستاد انتخابات استان:

هدف ما برگزاری انتخاباتی سالم، قانونی و صیانت از آرای مردم است

رای و حضور مردم در نظام، واقعی و تاثیرگذار است
معاون سیاسی و امنیتی استاندار گفت: هدف ما برگزاری انتخاباتی سالم، قانونی و صیانت از آرای مردم است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

"سید سعید شاهرخی" در نشست هم اندیشی با زنان فعال استان با بیان این مطلب ادامه داد:ما انتظار داریم حضور بانوان در انتخابات پرشور و پررنگ باشد و در انتخابات شوراهای اسلامی شهرها و روستاها نیز برای انتخاب کردن وهمچنین توانمندی های خود را برای انتخاب شدن و کاندیداتوری، حضور حداکثری داشته باشند.
رییس ستاد انتخابات استان ادامه داد: ما در انتخابات، قانون مداری را ملاک اصلی می دانیم وبا صیانت از آرای مردم به عنوان حق الناس، با تمام قوا انتخاباتی سالم را برگزار خواهیم کرد و گروه های مختلف سیاسی نیز با جدیت از اخلاق و قانون مداری عبور نکنند.
شاهرخی بیان کرد:شعار و هدف دولت تدبیر و امید از ابتدا رواج اخلاق و عدالت در جامعه بود و بد اخلاقی های سیاسی نیز می بایست پایان یابد و انهایی که از چارچوب ها خارج می شوند باید بدانند که مردم به عدالت،صداقت و شفافیت رای می دهند.
وی در ادامه با تاکید بر لزوم ایجاد خودباوری در بانوان افزود:بانوان بایستی توانمندی های خود را باور کنند و به خود باوری لازم  برسند تا درهای پذیرفتن  مسئولیت های اجتماعی،سیاسی ،فرهنگی و...را به روی خود بگشایند.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار با بیان اینکه حس مسئولیت پذیری زیادی در بانوان وجود دارد ادامه داد:بانوان با توانمندی ها و شایستگی هایی که دارند در بسیاری از امور و مسئولیت ها، عملکرد موفق تری نسبت به اقایان دارند و باید به این باور برسند که در راستای توانمندیهای خود توانایی پذیرفتن مسئولیت های بیشتری را نیز دارند.
 رئیس ستاد انتخابات قزوین  با بیان این‌که رأی و حضور مردم در نظام، واقعی و تاثیرگذار است، در ادامه گفت: در مقاطع مختلف این حضورها کارکرد قوی داخلی و خارجی داشته و منجر به تقویت بنیان نظام و افزایش ضریب امنیت ملی شده و توطئه‎های دشمنان را نقش بر آب کرده است.
اشاره به اهمیت انتخابات ها در سرنوشت کشور، اظهارکرد: نتیجه آرای مردم مسیر حرکت مسئولان را مشخص می کند و نباید فراموش کنیم که این هنر مردم بود که با آرای خود در انتخابات سال 92 توانستند کشور را از واگرایی نجات داده و روابط ایران اسلامی را با جهان به شکل عزتمندانه ای شکل داده و باز تعریف کنند.
وی با اشاره به فعالیت شوراهای اسلامی شهر و روستا در کشور، گفت: در کنار انتخابات ریاست جمهوری، انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا را نیز در سال آینده اهمیت دهیم و باید به رای و نظر مردم با هر سلیقه و تفکر احترام بگذاریم.
وی با اشاره به اهمیت انتخابات و نقش مردم، تصریح کرد: همه نخبگان، فرهیختگان، آحاد مختلف جامعه، تاثیرگذاران  در جهت بسترسازی برای حضور حداکثری مردم گام‎‎‎های موثری بردارند.