رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

مدیران انتصابی باید سیاست های دولت را قبول داشته باشند


25 خرداد, 1396 - 08:32 -- اداره کل روابط عمومی
معاون سیاسی و امنیتی استانداری قزوین:

مدیران انتصابی باید سیاست های دولت را قبول داشته باشند

معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین گفت:از همه نیروهای توانمند که به سیاست های دولت باور دارند استفاده می کنیم اما قرار نیست اجازه دهیم مسئولیت ها توسط کسانی که مخالف دولت هستند و با سیاست های دولت همراه نیستند مصادره شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

سید سعید شاهرخی در نشست منتخبین فعالان اجتماعی، فرهنگی، سیاسی، هنری، ورزشی با استاندار قزوین که در سالن اجتماعات شهید امامی استانداری قزوین برگزار شد اظهارداشت: حضور اثرگذار مردم در انتخابات با مشارکت ۸۳ درصدی واجدان شرایط در استان نشان داد مردم در تعیین سرنوشت خود نقش آفرین و به آینده خود حساس هستند.
وی افزود: مردم با این انتخاب به دولت فرصت دوباره دادند و با رای به صداقت، شفافیت و تدبیر و عقلانیت، رای به امنیت پایدار و کرامت انسانی، ادامه خدمت را برای آقای روحانی فراهم کردند.
معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین تصریح کرد: قزوین از استانهای امن کشور است و با شاخص های شورای تامین کشور جایگاه خوبی دارد اما تلاش می کنیم بازهم ضریب امنیتی را بالا ببریم.
شاهرخی یادآورشد: توجه جدی به امور اجتماعی، رفع آسیب های اجتماعی و مقابله با اعتیاد، طلاق، حاشیه نشینی، خودکشی، تقویت سرمایه اجتماعی از برنامه های ما در سال جاری است.
وی با اشاره به اهمیت فعالیت احزاب بیان کرد: احزاب باید فراگیرباشند و فقط در ایام انتخابات فعال نشوند بلکه در طول سال هم لازم است فعالیت کنند و در صحنه حضور داشته باشند.
شاهرخی اظهارداشت: باید زمینه گسترش فعالیتهای احزاب را در استان فراهم کنیم و با راه اندازی خانه احزاب به این وضعیت سامان دهیم تا در قبل و بعد از انتخابات همه گروهها بتوانند نقش بیشتری در امور اجتماعی ایفا کنند.
معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین بیان کرد: دولت باید بستر کار را فراهم کند تا فعالیت تشکل های مردم نهاد بیشتر از گذشته فراهم شود و کارها به مردم سپرده شود و ما در استان در این کار جدی هستیم.
وی افزود: امروز دیگر انتخابات به پایان رسیده و باید وحدت و همدلی را حفظ کنیم و با درگیر کردن همه نیروهای توانمند برای توسعه استان و کشور گام برداریم.
شاهرخی تصریح کرد: هر کس توان کار دارد و در مسیر دولت است می تواند در مسئولیت قرار گیرد اما قرار نیست اجازه نمی دهیم مسئولیتها توسط کسانی که با دولت همراه نیستند مصادره شود.
وی گفت: همانطوری که رئیس جمهور اعلام کردند همه کسانی که روی کار می آیند باید به سیاست های دولت اعتقاد و باورداشته باشند ودرمسیر برنامه های اعلام شده قرار گیرند و ماهرگز نمی پذیریم که کسی از دولت حکم بگیرد و با جریان حاکم مخالفت کند.
معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین بیان کرد: اگر کسی می خواهد به توسعه استان کمک کند باید برنامه های دولت را بپذیرد و به آن اعتقاد داشته باشد.
در این نشست نمایندگان بانوان، فعالان سیاسی وهنرمندان دیدگاهها و خواسته های خود را از استاندار مطرح کردند.