رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

با استفاده از ظرفیت ها در جهت تحقق سیاست های دولت گام برمی داریم


25 خرداد, 1396 - 08:38 -- علیرضایی
استاندار قزوین:

با استفاده از ظرفیت ها در جهت تحقق سیاست های دولت گام برمی داریم

استاندار قزوین گفت: با ایجاد همدلی و وحدت و استفاده از همه ظرفیت ها در استان قزوین در دوران پس از انتخابات زمینه موفقیت در کارها را فراهم می کنیم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

 فریدون همتی در نشست منتخبین فعالان اجتماعی، فرهنگی، سیاسی، هنری، ورزشی که درسالن اجتماعات شهید امامی استانداری قزوین برگزار شد اظهارداشت: بسیار علاقمند هستیم تا هم در دوران قبل و هم بعد از انتخابات با گروههای مختلف فرهنگی و سیاسی و اجتماعی نشست های تخصصی برگزار کنیم و از دیدگاههای گروههای محتلف مطلع شویم.
وی اضافه کرد: باید به مردم نزدیک شویم تا با اندیشه ها و دیدگاههای آنها آشنا شویم و بتوانیم بهتر تصمیم بگیریم و کارها را بهتر جلو ببریم.
استاندار یادآورشد: در شرایطی که مردم با خلق حماسه ای بزرگ به دولت تدبیر و امید رای دوباره دادند دولتمردان وظیفه دارند برای پاسخگویی به مطالبات مردم همت کنند و با تلاش شبانه روزی در این مسیر گام بردارند.
همتی اظهارداشت: برای تقویت امنیت اجتماعی به عنوان سرمایه ای بزرگ باید تلاش کنیم و در مسیر استیفای حقوق شهروندی نیز جدی تر باشیم تا رضایت مردم را جلب کنیم.
وی بیان کرد: در شرایط حساس کنونی ادامه مسیر روحانی بسیار لازم بود و مردم با درک شرایط موجود جشنی بزرگ را محقق کردند تا برای موفقیت بیشتر ایران اسلامی اقدام شود.
استاندار یادآورشد: امیدواریم با همدلی و وحدت همه مردم در این دوره اقتدار ایران اسلامی بیشتر شود و دست در دست یکدیگر همه باهم در اعتلای میهن اسلامی حرکت کنیم.
وی گفت: پس از انتخابات با همدلی و وفاق و استفاده از همه ظرفیت ها باید در جهت تحقق سیاست های دولت تدبیر و امیدگام برداریم.

استاندار قزوین در ادامه با اشاره به دیدار خود با منتخبان سیاسی و فرهنگی و اجتماعی استان در این جلسه، اظهار کرد: بی شک برگزاری این نشست ها موجب افزایش نشاط و پویایی سیاسی و اجتماعی استان شده و به انتقال دیدگاه احزاب و تشکل ها به مدیریت استان کمک می کند.
همتی در پایان گفت: بازتاب این نشست ها در سطح جامعه آثار خوبی خواهد داشت چرا که مردم اطمینان می یابند نخبگان جامعه به نمایندگی از آنها ارتباط مناسبی با مدیران داشته و مسائل و خواسته ها و نیازهای آنان را به مدیریت استان منتقل می سازن
استاندار قزوین از تلاش همه گروهها و احزاب، نامزدها و طرفداران آنها در ایجاد فضای با نشاط انتخاباتی در استان تشکر کرد.