رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

پیام تسلیت استاندار قزوین به مناسبت درگذشت حجت الاسلام والمسلمین سیدجواد موسوی شالی


22 تير, 1396 - 22:42 -- علیرضایی

پیام تسلیت استاندار قزوین به مناسبت درگذشت حجت الاسلام والمسلمین سیدجواد موسوی شالی

استاندار قزوین در پیامی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین سیدجواد موسوی شالی را تسلیت گفت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

فریدون همتی استاندار قزوین در پیامی درگذشت ابوشهید حجت الاسلام والمسلمین سیدجواد موسوی شالی فرزند ارشد آیت الله موسوی شالی را تسلیت گفت.متن کامل پیام استاندار قزوین بدین شرح است.
انا لله و انا الیه راجعون
خبر درگذشت روحانی وارسته و عالم خدوم مرحوم حجت الاسلام والمسلمین سید جواد موسوی شالی فرزند مرحوم آیت الله سید حسن موسوی شالی عضو سابق مجلس خبرگان رهبری وامام جمعه تاکستان موجب تأثر و تألم گردید.
آن عالم فقید و ابوشهید علاوه بر اینکه با فعالیت های مذهبی،فرهنگی و اجتماعی،عمر شریف و با برکت خویش را ،وقف تبلیغ احکام دین و ارشاد و خدمت رسانی صادقانه به مردم کرده بود، توانست با تربیت و اهدای فرزند خود در راه پاسداری و اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی به اسوه صبر ، پایمردی و ایثار در جامعه ما تبدیل شود.
  اینجانب درگذشت آن روحانی متقی و عالم خدمت گذار را به محضر روحانیت معظم و معزز،علمای استان و به ویژه بیت مکرم آیت الله موسوی شالی، فرزندان و اخوان ایشان،امام جمعه محترم شهر شال و مردم غیور،شهیدپرور و انقلابی آن منطقه تسلیت عرض نموده و ازخداوند قادر متعال علو درجات و غفران الهی برای آن فقید سعید و صبر و اجر جزیل برای خاندان و بازماندگان مکرم آن مرحوم مسئلت دارم.
فریدون همتی
استاندار قزوین