رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

مدیران ضعیف جایی در دولت دوازدهم ندارند


26 تير, 1396 - 12:21 -- علیرضایی
استاندار قزوین:

مدیران ضعیف جایی در دولت دوازدهم ندارند

در ارزیابی عملکرد مدیران هیچ کس از حاشیه امن برخوردار نیست
استاندار قزوین در همایش فرمانداران و بخشداران گفت:مدیرانی که در تبیین عملکرد دولت،خدمات نظام و خدمت رسانی به مردم ضعیف هستند جایی در دولت دوازدهم ندارند و در این خصوص با احدی تعارف نداریم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

"فریدون همتی"استاندار قزوین در دومین همایش فرمانداران و بخشداران استان قزوین در سال جاری که در محل استانداری برگزار شد اظهار داشت: فراهم کردن شرایط زندگی مطلوب برای مردم از اهداف و وظایف دولت است و فرمانداران و بخشداران در استان  باید برای تحقق این امر مهم تلاش کنند.
وی افزود :تلاش مسئولین محلی برروی رضایتمندی مردم تاثیر بالایی دارد و در این خصوص تبیین و تشریح عملکرد دولت امر مهمی است که باید در پیش گرفته شود.
استاندار با اشاره به برگزاری انتخابات اخیر گفت : مسئله  و دغدغه اصلی و اولیه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات بود که محقق شد و  خوشبختانه در قزوین مشارکت مردم در انتخابات  10 درصد  بالاتر از میانگین کشوری بود.
همتی گفت : بعد از برگزاری انتخابات همه مسئولین باید  تلاش کنند در دولت دوازدهم یک رضایتمندی خوب در بین مردم همراه با تکریم ارباب رجوع و رضایت از عملکرد دستگاه ها به وجود آید.
استاندار با تاکید بر آسیب شناسی و بررسی نقاط ضعف و قوت در فرایند برگزاری انتخابات اظهار داشت: شناسایی نقاط ضعف و قوت و تلاش برای رفع این کاستی ها و نواقص می تواند بستر و زمینه رضایتمندی مردم را افزایش بدهد و همه باید تلاش کنند بعد از انتخابات فضا به سمت وحدت،همدلی ، کار  و توسعه استان پیش برود.
همتی با تاکید بر توجه فرمانداران به ارتقای شاخص های امنیتی  در شهرستان ها بیان کرد: تمام جلسات و کارگروه هایی که توسط معاونت های استانداری برگزار می شود باید مابه ازاری آن در شهرستان ها تشکیل و موارد مربوطه توسط فرمانداران و بخشداران پیگیری و گزارش شود.
وی گفت: فرمانداران و بخشداران باید مناطق و نواحی تحت امر خود کاملا آگاه باشند و  وضعیت دستگاه ها و ادارات شهرستانی و بخش ها را به طور مستمر رصد و به مقامات فوق گزارش کنند .
استاندار با بیان اینکه"حساسیت و تلاش مدیران برای خدمت رسانی بعد از انتخابات و روی کار آمدن دولت دوازدهم باید بیشتر شود" ادامه داد: پاسخ به نیازهای مردم،تعامل و ارتباط با گروه ها و اقشار مختلف با هدف تبیین سیاست های دولت از وظایف و ماموریت های فرمانداران و بخشداران است که باید تا آخرین لحظه و دقایقی که روی کار هستند جدی گرفته شود و این حکم درباره همگان صدق است و نباید نسبت به انجام وظایف بی تفاوت باشیم.
همتی با اشاره به طرح ارزیابی فرمانداران و بخشداران استان عنوان کرد: مدیرانی که در تبیین و دفاع از عملکرد دولت ضعیف هستند و در انجام این ماموریت کوتاهی می کنند جایی در دولت دوازدهم ندارند و در این خصوص با احدی تعارف نداریم.
وی افزود: درارزیابی عملکرد فرمانداران و بخشداران صرفا" به شاخص کار و شایسته سالاری توجه داریم و مدیرانی را که در ارزیابی نمره منفی می گیرند تبدیل به احسن خواهیم کرد.
استاندار قزوین گفت: عملکرد برخی از مدیران،فرمانداران و بخشداران در اطلاع رسانی از عملکرد دولت ضعیف است که این نقیصه در دولت  دوازدهم باید چاره اندیشی و جبران شود.
همتی گفت: دولت دوازدهم باید با سربلندی و افتخار در میان مردم ظهور و بروز داشته باشد و در تحقق این مهم برنامه ریزی و پای کار بودن مدیران امر مهمی است که باید جدی گرفته شود .
وی افزود: در ارزیابی عملکرد مدیران هیچ کس از حاشیه امن برخوردار نیست و هر مدیری در هر موقعیت و جایگاهی که قرار داشته باشد شاخص های ارزابی در مورد ایشان اعمال خواهد شد.
استاندار بیان کرد: صلاح و مصلحت دولت و نظام ؛ مهمترین  شاخص ارزیابی مدیران است  و همه مسئول هستیم تا آخرین لحظه و دقیقه کارها را با جدیت پیگیری و به انجام برسانیم و لازم است مدیران در این زمینه کمربندها را سفت تر کنند.