رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

عملکرد شهرداران و دهیاران تاثیر زیادی در رضایتمندی مردم دارد


26 تير, 1396 - 13:29 -- علیرضایی
فرخزاد معاون استاندار:

عملکرد شهرداران و دهیاران تاثیر زیادی در رضایتمندی مردم دارد

در جابجایی شهرداران و دهیاران نباید شتاب زده عمل کرد
فرخزاد معاون استاندار قزوین اظهار کرد: عملکرد شهرداران و دهیاران تاثیر زیادی در رضایتمندی مردم دارد و در تغییر و جابجایی آنها نباید شتاب زده عمل کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

علی فرخ زاد در همایش فرمانداران و بخشداران استان بیان داشت: تغییر دهیاران و استیضاح شهرداران باید به صورت کاملا دقیق،جامع و با ارزیابی تمام جوانب و نقاط ضعف و قوت صورت بگیرد و از شتاب زدگی در این خصوص باید پرهیز کرد.
وی افزود:  برگزاری دوره های آموزشی برای دهیاران و شهرداران و منتخبین جدید شوراها در دستور کار معاونت عمرانی قرار دارد که در بسیاری از بخش ها و مناطق این دوره ها برگزار و عملیاتی شده است.
معاون عمرانی استانداری قزوین با تاکید بر رعایت انظباط مالی در شهرداری ها و دهیاری ها بیان داشت:کمیسیونهای شهرستانی باید با دقت و براساس برنامه زمان بندی  پیگیری و برگزارشود تا در زمان مناسب پاسخ قانونی و لازم به ارباب رجوع و شهروندان داده شود.
گفتنی است توجه به  مسائل و موضوعاتی از قبیل ساماندهی ترافیک,مناسب سازی  فضاها و اماکن برای معلولین, توجه به مسکن محرومین, پیشگیری و مقابله با برداشت بی رویه و غیرمجاز از بستر رودخانه ها، تجاوز به حریم رودخانه ها, جلوگیری ازساخت و ساز های غیرمجاز در مناطق شهری و روستایی از دیگر مواردی بود که توسط معاون عمرانی استاندار در این همایش مطرح و مورد تاکید قرار گرفت.