رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

وهیات همراه در بازدید از زندان مرکزی قزوین(چوبیندر)


27 تير, 1396 - 01:44 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار شهرستان تاکستان

وهیات همراه در بازدید از زندان مرکزی قزوین(چوبیندر)

طاهرخانی فرماندارشهرستان تاکستان:انجمن حمایت زندانیان عملکرد مطلوب و رضایت بخشی را به تصویر کشیده و امید آن را داریم با برنامه ریزی و هماهنگی با دستگاه های ذی ربط مربوط ،زمینه های اشتغال پایدار،موثر و درآمد زا را فراهم آوریم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تاکستان ،

بازدید سیاوش طاهرخانی فرماندار، حجه الاسلام حاج اقای امیدوار دادستان،هیات مدیره،بازرسان،خیرین و بهزاد طاهرخانی مدیرعامل محترم انجمن حمایت زندانیان شهرستان تاکستان از زندان مرکزی قزوین(چوبیندر)

در این دیدار اعضای معتمد و خیرین به دلیل کارهای خداپسندانه و کمک به آزادی زندانیان و خانواده های نیازمند زندانیان مورد تقدیر مدیرکل زندان های استان قزوین قرار گرفتند.

در ابتدا ترابی مدیر محترم زندان مرکزی و عضو انجمن حضور هیات مدیره و اعضا و کلیه ی حاضرین را خیر مقدم عرض نمود و از اقدامات مفید انجمن حمایت زندانیان شهرستان تاکستان در جهت کاهش جمعیت کیفری تقدیر کرد.

طاهرخانی فرماندار و رییس هیات مدیره اعلام کرد انجمن حمایت زندانیان کارهای خوبی را به تصویر کشیده و امید آن را داریم با برنامه ریزی و هماهنگی با دستگاه های ذی ربط و مربوط به اشتغال زمینه های  اشتغال پایدار و موثر و درآمد زا را فراهم آوریم.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین امیدوار دادستان و نایب رییس محترم هیات مدیره تاکید کرد هر چه قشر آسیب پذیر و خانواده های زندانیان را به طرف اشتغال هدایت کنیم در فراهم آمدن بستر نو پروری و کاهش جرم موفق خواهیم بود.

در پایان چند دستگاه کولر گازی به ارزش ۹۱میلیون ریال از طرف حاج حبیب رحمانی عضو معتمد و خیر انجمن به زندان اهدا گردید و خیرین از طرف مدیرکل محترم زندان های استان قزوین مورد تقدیر قرار گرفتند.