رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

پیام تبریک سرپرست دفتر امور اجتماعی وفرهنگی استانداری قزوین به مناسبت 17 مردادماه


16 مرداد, 1396 - 17:54 -- خبر

پیام تبریک سرپرست دفتر امور اجتماعی وفرهنگی استانداری قزوین به مناسبت 17 مردادماه

17 مرداد برگ زرینی در تقویم ملی وفرصتی مغتنم برای ارج نهادن به تلاش پرچم داران عرصه قلم و آگاهی ، یادآور مجاهدتهای زنان و مردانی حقیقت طلب است که با هدف روایت حقیقت ، بیرق بزرگ آگاهی بخشی را بردوش کشیده وخاضعانه وبی ادعا، وجودخویش را روشنی بخش جامعه کرده اند .

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

مریم بیدخام سرپرست دفتر امور اجتماعی و فرهنگی بمناسبت 17 مرداد روز خبرنگار پیامی به این شرح صادر کرد 

به راستی خبرنگاران تجسم ،آگاهی ، بصیرت، امانت ، مسئولیت ، تعهد ، دلسوزی و وظیفه اند و وجدان بیدار جهان و تصویرگر زمان خویش هستند ، زیرا همواره در بطن جامعه زندگی می کنند و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه ای مرهون تلاش های شبانه روزی آنها است. هفدهم مردادماه روز خبرنگار ، یادآور حماسه آفرینیهای شهید محمود صارمی است که تا آخرین لحظه در سنگر دفاع از عزت و شرف خبرنگاری شجاعانه ایستادگی کرد و با نثار خون خود حق جویی ، حق گویی را به تصویر کشید تا حقیقت در تاریخ زنده بماند .

 اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام عرصه اطلاع ‌رسانی و خبر ، به ویژه خبرنگار شهید محمود صارمی ، فرا رسیدن روز شکوهمند خبرنگار را به عموم فعالان این عرصه صمیمانه تبریک عرض نموده و توفیقات روز افزون تمامی این عزیزان را در راه ایفای رسالت مهم آگاهی‌ بخشی و اطلاع‌رسانی از درگاه خداوند متعال مسألت می نمایم .