رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

پیام تبریک استاندار قزوین به مناسبت روز خبرنگار


17 مرداد, 1396 - 08:05 -- اداره کل روابط عمومی

پیام تبریک استاندار قزوین به مناسبت روز خبرنگار

فریدون همتی استاندار قزوین با صدور پیامی 17 مردادماه؛ روز خبرنگار را به اصحاب رسانه و خبر و فعالان این عرصه خطیر و اثرگذار در جامعه تبریک گفت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

استاندار قزوین با صدور پیامی 17 مردادماه؛ روز خبرنگار را به اصحاب رسانه و خبر و  فعالان این عرصه خطیر و  اثرگذار در جامعه تبریک گفت.متن کامل پیام استاندار بدین شرح است:

قلمی فایده دارد که بیدارگر توده های مردم باشد
                                                              امام خمینی (ره)
17 مردادماه ؛ سالروز شهادت محمود صارمی خبرنگار متعهد ،متعلق به قشر و گروهی است که پرچم رسالت بزرگ اطلاع رسانی و آگاهی بخشی را بر دوش گرفته و چراغ راه جامعه خویش گشته اند. به راستی و درستی که خبرنگاران ؛ از پیشقراولان و طلایه داران راستین عرصه اطلاع رسانی  وفرهنگ سازی در جامعه  می باشند که نقش انکارناپذیری در ارتقای درک و تحلیل اقشار مختلف جامعه، اعتلای بینش سیاسی و اجتماعی مردم  و بسترسازی برای رشد و توسعه روز افزون جامعه ایفا می کنند.
این قشر فرهیخنه و حاملان آگاهی و اطلاعات را باید به راستی تجسم امانت،آگاهی، مسئولیت، دلسوزی و وظیفه شناسی دانست  که وجدان بیدار جامعه و تصویرگر زمان خویشند و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه ای، مرهون تلاش های شبانه روزی آنهاست.
اینجانب ضمن تبریک روز خبرنگار از همه صاحبان اندیشه و قلم، پیشگامان  و تلاشگران عرصه خبر و رسانه، روزنامه نگاران، خبرنگاران، عکاسان خبری و جامعه اطلاع رسانی در تبیین و تحلیل موضوعات ،انعکاس اخبار و اطلاع رسانی از فعالیت‌های دولت تدبیر و امید و خدمات نظام قدردانی نموده و  امیدوارم در سالی که از سوی مقام معظم رهبری حفظه الله تعالی به نام سال اقتصاد مقاومتی،تولید و اشتغال نامگذاری شده و در ابتدای آغاز به کار دولت دوازدهم شاهد استفاده حداکثری از ظرفیت های مادی و معنوی و انسانی استان در سایه  هم اندیشی و همیاری همه نیروهای توانمند  و قشر نخبه و اثرگذار جامعه  در جهت توسعه روز افزون دیار مینودری باشیم

    فریدون همتی
استاندار قزوین