رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

از 170 خبرنگار و عکاس استان قزوین تجلیل شد


18 مرداد, 1396 - 12:07 -- اداره کل روابط عمومی
دبیر شورای اطلاع رسانی استان خبر داد:

از 170 خبرنگار و عکاس استان قزوین تجلیل شد

دبیر شورای اطلاع رسانی استان خبر داد:در مراسمی با حضور همتی استاندار قزوین از 170 خبرنگار و عکاس استان تجلیل و تقدیر به عمل آمد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

نصرت الله علیرضایی  در مراسم بزرگداشت روز خبرنگار با اشاره به اهمیت روز خبرنگار اظهارداشت: خبرنگاری حرفه ای سخت، زیان آور و بسیار طاقت فرساست که تنها با عشق و علاقه می توان در این مسیر گام برداشت.
وی بیان کرد: اقتصاد رسانه از دغدغه های مهم عرصه اطلاع رسانی است و اگر معیشت فعالان رسانه تامین شود بسیاری از مشکلات و چالش های این بخش کاهش خواهد یافت.
دبیرشورای اطلاع رسانی استان یادآورشد: اگر رسانه ای درآمد مکفی داشته باشد حتما در رسالت حرفه ای خود موفق تر عمل کرده و دنبال آگهی و رپرتاژ کمتر خواهد رفت و این امر به پویایی رسانه نیز کمک می کند.
علیرضایی تصریح کرد: رسانه ها در جهان جدید از جایگاه و نقش بالایی برخوردار هستند و در ایران نیز از مشروطه به بعد فراز و نشیب های زیادی را پشت سر گذاشته است
دبیر شورای اطلاع رسانی استان قزوین گفت:خبرنگاری حرفه ای سخت و طاقت فرساست و برای اینکه رسانه ها و جامعه خبرنگاری به جایگاه واقعی خود برسد نیازمند صبر و پذیرش تکثر و سلایق مختلف است.
وی بیان کرد: ما اکنون در میانه راه هستیم و برای اینکه رسانه ها و جامعه خبرنگاری به جایگاه و موقعیت خود دست یابند نیازمند صبر، مقاومت، مدارا و پذیرش تکثر و سلایق مختلف هستیم.
علیرضایی یادآورشد: برگزاری مراسم روز خبرنگار از دغدغه های روابط عمومی استانداری بود که با ابتکار و پیگیری ویژه شاهرخی معاون سیاسی و رئیس شورای اطلاع رسانی و مساعدت و استقبال استاندار محترم برگزار شد   و اداره کل فرهنگ و  ارشاد اسلامی نیز در برگزاری آن همکاری و مساعدت داشت که جای تقدیر دارد.