رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

اولین کارگاه آموزشی نقش سازمانهای مدنی و مردم نهاد در بحران آب


26 مرداد, 1396 - 10:08 -- عابدی

اولین کارگاه آموزشی نقش سازمانهای مدنی و مردم نهاد در بحران آب

زاهدپور سرپرست اداره کل مدیریت بحران خبر داد : اولین کارگاه آموزشی نقش سازمانهای مدنی و مردم نهاد در بحران آب برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

"ایرج زاهدپور" سرپرست اداره کل مدیریت بحران استان قزوین اظهار داشت: اولین کارگاه اموزشی نقش سازمانهای مدنی و مردم نهاد در خصوص بررسی راهکارهای کنترل و کاهش مشکلات ناشی از بحران حوزه آب با حضور نمایندگان سمن ها و با هدف توانمند سازی سازمانهای مردم نهاد و اهمیت نقش این نهادها  و سازمانهای غیر دولتی در کاهش مشکلات حوزه آب شرب ، کشاورزی و صنعت استان تشکیل گردید.
وی افزود : این کارگاه در پنج محور "  نهادهای مدنی و مردمی و بحران آب ، قزوین و پیامدهای بحران آب ، مردم و اصلاح الگوی مصرف ، سمن ها و تقویت سرمایه های اجتماعی آب و نهاد های مدنی و توسعه پایدار"  با تلاش اداره کل مدیریت بحران و فرمانداری شهرستان قزوین و همکاری  دستگاههای اجرایی حوزه آب استان برگزار گردید.
زاهدپور با بیان این مطلب که یکی از راه های مقابله با مشکلات بحران آب، امور داوطلبانه و فعال شدن سازمان های مردم نهاد است، افزود : باید در حفظ محیط زیست و مدیریت آب توجه شود و امروزه با توجه به وضعیت مصرف آب در کشور و منابع آب تجدید شونده به نظر می رسد بیشتر از گذشته نیازمند تشویق و ترغیب داوطلبان و سمن ها هستیم.