رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

دستور العمل دیدار عمومی و ملاقات چهره به چهره مدیران با مردم ابلاغ شد


30 مرداد, 1396 - 11:32 -- روابط عمومی 1
سرپرست دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری خبر داد:

دستور العمل دیدار عمومی و ملاقات چهره به چهره مدیران با مردم ابلاغ شد

سرپرست دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری از ابلاغ "دستور العمل دیدار عمومی و ملاقات چهره به چهره مدیران دستگاه های اجرایی استان قزوین با مردم" به کلیه دستگاه های اجرایی استان خبر داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

"اسداله حمزئی"  با اعلام اینکه این دستورالعمل پیش از ابلاغ به دستگاه های اجرایی، جهت تایید نهایی به استحضار استاندار محترم رسیده بود، اضافه کرد جناب دکتر همتی استاندار محترم نیز پس از امعان نظر، دستور ابلاغ و نظارت بر حسن اجرا و ارائه گزارش آن به دفتر خود را صادر نمودند.
حمزئی اظهار داشت: این دستورالعمل به منظور ساماندهی و افزایش اثربخشی دیدارهای عمومی و ملاقات چهره به چهره مدیران دستگاه های اجرایی با مردم در جهت رفع مشکلات مردم شریف استان تهیه، تنظیم و ابلاغ شده است. ایشان خاطرنشان کرد یکی از مولفه های حقوق شهروندی در دستگاه های اجرایی تکریم ارباب رجوع و رضایتمندی مراجعین دستگاه ها می باشد و ابلاغ این دستورالعمل نیز در راستای دستیابی به همین اهداف صورت گرفته است و می تواند درصورت اجرای صحیح و کامل توسط دستگاه های اجرایی تحول بزرگی در خدمت رسانی به مردم شریف استان رقم بزند.
وی افزود: حسب وظیفه واگذار شده به دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی، عملکرد مدیران دستگاه های اجرایی در زمینه انجام دیدار عمومی با مردم براساس مفاد دستورالعمل مذکور توسط این دفتر بررسی و نتایج آن بطور مستمر به استحضار استاندارمحترم و رئیس محترم مرکز ارتباط مردمی نهاد ریاست جمهوری ارسال خواهد شد.