رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

خانواده معظم شهدا در همه ابعاد زندگی الگوی جامعه باشند


31 مرداد, 1396 - 08:11 -- عابدی
استاندار قزوین :

خانواده معظم شهدا در همه ابعاد زندگی الگوی جامعه باشند

استاندار قزوین گفت : توقعی که نظام مقدس جمهوری اسلامی از خانواده معظم شهدا دارد این است که در همه ابعاد زندگی الگوی جامعه باشند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

"فریدون همتی"استاندار قزوین در دیدار با اعضای هیات مدیره کانون فرزندان شاهد استان قزوین اظهار داشت: دیدار با فرزندان شاهد باعث برکت است و در این فضا روح شهدا استشمام می شود.
وی افزود: این آرامش و امنیتی که در جامعه حاکم است به برکت خون شهدا و ایثارگری‌های آن‌ها در هشت سال دفاع مقدس می باشد، بر این اساس باید همه مسئولان در خدمت‌رسانی به این قشر تلاش کنند.
وی با اشاره به ارتقای موقعیت اجتماعی فرزندان شهدا بیان کرد: فرزندان شهدا در دستگاه‌های اجرایی می‌توانند به‌عنوان الگوی یک کارمند نمونه و مشاوران امینی برای مدیران باشند و به آن‌ها در مسائل مختلف کمک کنند.
استاندار با اشاره به برگزاری اینگونه نشست ها ابراز کرد: باید چنین نشست‌هایی با هدف رفع مشکلات این قشر معظم جامعه مستمر و تداوم داشته باشد.
در ادامه فریدون همتی قول مساعدت در پیگیری رفع مشکلات فرزندان شهدا را داد و گفت: نشست با اعضای هیات مدیره کانون فرزندان شاهد استان قزوین به‌صورت فصلی برگزار شود.
استاندار قزوین بیان کرد: باید همه دست‌به‌دست هم دهیم تا بتوانیم مشکلات موجود را برطرف کرده و در راستای آبادانی کشور گام برداریم.
همتی در ادامه تصریح کرد: به دلیل محدودیت در جذب منابع انسانی در دولت و عدم امکان به کارگیری گسترده فرزندان شاهد و ایثارگر در ادارات دولتی می توان در بحث اشتغال ایشان به صورت کارآفرینی و خوداشتغالی انجام گیرد.
وی بیان کرد : تا وقتی که روحیه شهادت ،شهادت طلبی،ایثار و فداکاری بعنوان یک جریان فکری دائما در روح جامعه پمپاژ شود و جریان داشته باشد می توانیم از انقلاب اسلامی ونظام مقدس جمهوری اسلامی صیانت و نگهداری کنیم.