رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

معاون سیاسی و امنیتی استاندار از مصدومان سانحه تصادف در قزوین عیادت کرد


31 مرداد, 1396 - 18:08 -- علیرضایی
با هدف تسریع در روند درمان مصدومان؛

معاون سیاسی و امنیتی استاندار از مصدومان سانحه تصادف در قزوین عیادت کرد

با هدف تسریع در روند درمان و مداوای مصدومان سانحه تصادف ،شاهرخی معاون سیاسی و امنیتی استاندار از مصدومان این حادثه در بیمارستان شهید رجایی قزوین عیادت کرد

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

سید سعید شاهرخی به همراه مهرام رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان در عیادت از مصدومان سانحه و حادثه تصادف کارگران شرکت نیرومحرکه با یک دستگاه کامیون در سخنانی بیان داشت: در پی حادثه تصادف و برخورد  یک دستگاه اتوبوس حامل کارگران شرکت نیرومحرکه با یک دستگاه کامیون تعداد 30 تن از سرنشینان اتوبوس مصدوم و مجروح شدند که بلافاصله توسط عوامل امدادی به بیمارستان شهید رجایی انتقال یافتند.
وی افزود: هدف این عیادت ذلجویی از مصدومان و تاکید بر تسریع در روند درمانی این حادثه دیدگان می باشد.
معاون سیاسی و  امنیتی و اجتماعی استاندار خاطرنشان کرد: پس از عیادت از مصدومان طی جلسه ای با مسئولان دانشگاه علوم پزشکی و کادر درمانی بیمارستان بر انجام و تامین تمهیدات لازم برای مداوای هرچه سریع تر این عزیزان تاکید شد.
وی افزود: انتظار داریم خانواده ها و وابستگان مصدومان حداکثر آرامش خود را حفظ کرده و حداکثر همکاری را با کادر درمانی بیمارستان داشته باشند تا روند درمان و مداوای این حادثه دیدگان براساس برنامه و در کمترین زمان ممکن طی شود.
گفتنی است حوالی ساعت 6 صبح امروز سه شنبه، یک دستگاه اتوبوس بنز حامل کارگران شرکت نیرومحرکه در بلوار آیت الله خامنه ای قزوین با یک کامیون برخورد کرد که در اثر آن 30 تن مجروح شدند که از این بین تاکنون 2 تن بر اثر جراحات وارده فوت کرده اند. پلیس، خواب آلودگی و بی دقتی راننده اتوبوس را دلیل این حادثه اعلام کرد