رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

بازرسی نامحسوس از دستگاه های اجرایی با جدیت اجرا می شود


5 شهريور, 1396 - 08:40 -- روابط عمومی 1
سرپرست دفتر بازرسی استانداری خبر داد:

بازرسی نامحسوس از دستگاه های اجرایی با جدیت اجرا می شود

سرپرست دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری خبر داد: بازرسی نامحسوس از دستگاه های اجرایی استان با شاخص های منطبق با رعایت حقوق شهروندی و در راستای تکریم ارباب رجوع با جدیت اجرا می شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

"اسداله حمزه ئی" ضمن تبریک هفته دولت به مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و ریاست محترم جمهور و دولتمردان و کلیه مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی استان بالاخص مردم عزیز استان و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان گرانقدر رجایی و باهنر، از اهتمام به "بازرسی های نامحسوس از دستگاههای اجرای استان" خبر داد.
وی ادامه داد: بازرسی های نامحسوس منطبق با طرح تکریم مردم و جلب رضایت ارباب رجوع و حقوق شهروندی، یکی از طرح‌های هفتگانه تحول اداری است که به منظور بالا بردن سطح رضایت مندی و ارتقای سطح کارآمدی نظام اداری در میان سایر طرح‌های تحول اداری می باشد که با جدیت بیشتری در طول سال تداوم خواهد داشت.
 حمزئی اظهار داشت: این بازرسی ها علاوه بر تکریم ارباب رجوع و حقوق شهروندی و رضایت مندی از دستگاه ها، بمنظور افزایش اثربخشی خدمات رسانی دستگاها به مردم صورت می پذیرد.
ایشان خاطرنشان کرد: در نظام اداری و اجرایی رضایت مردم از خدمات دستگاههای دولتی یکی از شاخصهای اصلی سنجش کار آمدی و رشد و توسعه می باشد و مؤلفه هایی از قبیل سرعت، صحت و دقت در انجام کار مراجعان ،چگونگی رفتار و برخورد با ارباب رجوع واطلاع رسانی مناسب عواملی هستند که موجب رضایتمندی مراجعین می شوند.
وی افزود: حسب وظیفه واگذار شده به دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی، عملکرد مدیران دستگاه های اجرایی در زمینه نظارت خدمت رسانی به ارباب رجوع و تکریم آن هاست، زیرا هدف و مقصود نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و دولت محترم تدبیر و امید حفظ کرامت انسانی است و مردم همواره ذوی الحقوق نظام بوده و خدمت به آنان وظیفه ای شرعی و قانونی است.