رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

افزایش 30 درصدی اعتبارات دهیاری ها از محل ارزش افزوده در سال جاری


15 شهريور, 1396 - 18:39 -- علیرضایی
معاون عمرانی استاندار در کارگروه توسعه روستایی استان:

افزایش 30 درصدی اعتبارات دهیاری ها از محل ارزش افزوده در سال جاری

معاون عمرانی استاندار قزوین در کارگروه توسعه روستایی استان از افزایش 30 درصدی اعتبارات دهیاری ها از محل ارزش افزوده در سال جاری خبر داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

علی فرخ زاد معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار در کارگروه توسعه روستایی استان که با حضور مدیران دستگاه های اجرایی و بخشداران در سالن جلسات دفتر استاندار برگزار شد بیان داشت:امروزه جنس تقاضاها و نیازمندی های روستاها از مسائل عمرانی به سمت موضوعات زیست محیطی و خدماتی سوق پیدا کرده و همه مدیران موظف هستند در جهت ارتقای این شاخص های زیست محیطی،اجتماعی و اقتصادی در روستاها تلاش کنند.
وی افزود: در سال جاری با افزایش 30 درصدی اعتبارات دهیاری ها از محل ارزش افزوده در مقایسه با سال گذشته مواجه هستیم که نقش بسیار مهمی در عمران و آبادانی روستاها ایفا می کند.
معاون عمرانی استاندار قزوین از آغاز تغییر و جابجایی دهیاران در مناطق روستایی استان خبر داد و اظهار داشت: در آستانه تغییر و جابجایی دهیاران قرار داریم و با توجه به اینکه دهیاران نمایندگان عالی دولت در روستاها محسوب می شوند و نقش کلیدی در توسعه و تحولات روستایی دارند در انتخاب آنها از سوی بخشداران باید حداکثر دقت و حساسیت لازم صورت بگیرد.
فرخ زاد در ادامه با اشاره به  تاکیدات و بیانات مقام معظم رهبری درخصوص بازدید از مناطق روستایی و دیدار های مستقیم و چهره به چهره با مردم  بر سرکشی و برگزاری برنامه ملاقات مردمی از سوی مدیران تاکید کرد.
توجه به گردشگری روستایی،اجرای طرح های هادی روستایی، بهبود تردد و حمل و نقل در این مناطق،برنامه ریزی در جهت رونقر اقتصادی و توسعه و حمایت از تشکل های مردمی از دیگر موضوعاتی بود که در این جلسه از سوی معاون عمرانی استاندار بر آن تاکید شد.