رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

تقدیر از فرمانداران البرز و آبیک در جشنواره شهید رجایی استان قزوین


21 شهريور, 1396 - 15:30 -- علیرضایی
در مراسمی با حضور استاندار انجام شد:

تقدیر از فرمانداران البرز و آبیک در جشنواره شهید رجایی استان قزوین

در جشنواره شهید رجایی و با حضور استاندار قزوین از اهتمام فرمانداران البرز و آبیک در جهت تحقق ساسیت های دولت تدبیر و امید و پیش برد اهداف توسعه استان تجلیل شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

در جشنواره شهید رجایی و با حضور فریدون همتی  استاندار از تلاش  و اهتمام فرمانداران البرز و آبیک در جهت تحقق ساسیت های دولت تدبیر و امید و پیش برد اهداف توسعه استان تجلیل و تقدیر به عمل آمد.
 بخشی از تقدیرنامه های جداگانه ای که به امضای فریدون همتی استاندار قزوین  رسیده خطاب به رضا عسگری و همچنین علی رحمانی فرماندار آبیک آمده است:خدمت گذاری مردم ،خدمت به خداست. انسانهای بزرگ همواره در اندیشه دیگرانند و دل در گرو خدمت به مردم می نهند. نامگذاری سالگرد شهادت شهیدان رجایی و باهنر به عنوان هفته دولت این پیام روشن را به همراه خود دارد که نظام جمهوری اسلامی ایران تداوم راه و سبک مدیریتی این دو شهید صدر انقلاب را به منزله راه و مسیر  شاخص دولت مردان در نظر گرفته است  و از نظر رهبر معظم انقلاب شهیدان دولت ها مظهر علم و عمل هستند و ارزشهای دو شهید بزرگوار باید در نگاه مسئولان و رفتار عمومی آنان تجلی یابد .
استاندار در ادامه آورده است: با عنایت به اهتمام و تلاش ارزنده جنابعالی در تحقق ساسیت های دولت تدبیر و امید پیش برد اهداف توسعه استان با کمال افتخار این لوح تقدیر تقدیم حضور ارزشمندتان می گردد.
در بخش پایانی این تقدیرنامه آمده است: امید است با استعانت از خداوند متعال و در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) در اجرای رهنمود های مقام معظم رهبری و سیاست های دولت تدبیر و امید همواره موفق و موید باشید .