رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

پاسداشت خون شهدا و زنده نگاه داشتن یاد و خاطره این عزیزان باید به نحو شایسته انجام شود


22 شهريور, 1396 - 11:08 -- فرمانداری بوئین...
بخشدار رامند

پاسداشت خون شهدا و زنده نگاه داشتن یاد و خاطره این عزیزان باید به نحو شایسته انجام شود

بخشدار رامند در جلسه هماهنگی دفاع مقدس بخش رامند:در 200سال اخیر تنها جنگی که حتی یک وجب خاک ایران به بیگانه داده نشد،هشت سال دفاع مقدس بود/وجب به وجب از خاک ایران مقدس است/باید از ارزشها پاسداری کرد ارزشها باید پاس داشته شود تا به نسلهای بعدی منتقل شود تا بدانند برای باقی ماندن این انقلاب چه خونهایی ریخته وچه جانفشانی هایی گردیده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بوئین زهرا ،

مهدی انصاری در جلسه هماهنگی برنامه های دفاع مقدس بخش رامند ضمن گرامیداشت یادوخاطره شهدای گلگون کفن انقلاب اسلامی،دفاع مقدس وشهدای مدافع حرم با بیان اینکه امروز اگر می بینیم این انقلاب به دنیا صادر شده به خاطر ایثار و فداکاری مردم در طول هشت سال جنگ تحمیلی و حضورشان در تمام صحنه های انقلاب است اظهار داشت به خاطر انگیزه مردم برای خدا، امروز با گذشت 35 سال از پیروزی انقلاب با توطئه ها و فتنه های دشمنان، این انقلاب با همان ارزشها پا برجاست.

وی تاکید کرد نسل جدید این آینده سازان کشور باید بدانند که این موفقیت ها و پیشرفت هایی  که در زمینه های هسته ای، علمی، اقتصادی و نظامی بوجود آمده است مرهون ایثارگری های چه کسانی بوده است.

پاسداشت خون شهدا و زنده نگاه  داشتن یاد و خاطره این عزیزان و همچنین ارج نهادن به جان فشانی های جانبازان، ایثارگران و رزمندگان با حفظ کرامت و منزلت والای آنان کمترین کاری است که بر عهده ما قرار دارد که باید به نحو شایسته انجام شود.

انصاری افزود خداوند ملت ایران را در ایام هشت سال دفاع مقدس مورد لطف خود قرار داد.در آن دوران تمام دولت های غربی با تمام قوا مقابل این ملت ایستادند و ما توانستیم با مقاومت و ایثار از این جنگ، سربلند خارج شویم.

 

باید  فرهنگ ایثار و شهادت همیشه زنده بماند،اگر این فرهنگ در جامعه کمرنگ شود،دشمنان ما با طمع بیشتری به  نظام مقدس جمهوری اسلامی نگاه می کنند.این فرهنگ عامل پیروزی ما در هشت سال دفاع مقدس بوده است و باید بگونه ای رفتار شود تا حقایق به نسل های بعدی منتقل شود.

 بخشدار رامند در پایان بر برگزاری هرچه باشکوهتر برنامه های هفته دفاع مقدس تاکید کرد وخاطرنشان کرد ادارات باید باهماهنگی مطلوب در انتقال مفاهیم دفاع مقدس در قالب های نو وجذاب برای جوانان اهتمام داشته باشند.