رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

سرپرست جدید فرمانداری بوئین زهرا معارفه شد


22 شهريور, 1396 - 16:56 -- علیرضایی
با حضور شاهرخی معاون استاندارقزوین:

سرپرست جدید فرمانداری بوئین زهرا معارفه شد

فلسفه مسئولیت ها ؛خدمت به مردم است
در مراسمی با حضور سید سعید شاهرخی علی رحمانی فرماندار سابق آبیک به عنوان سرپرست جدید فرمانداری بوئین زهرا منصوب و معارفه شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

سید سعید شاهرخی معاون سیاسی امنیتی استاندار در جلسه معارفه سرپرست جدید فرمانداری بوئین زهرا بیان داشت: فلسفه و جود مسئولین خدمت به مردم شایسته ،لایق و وفادار به نظام و ارزش ها می باشد و مردم در طول دوره بعد از انقلاب هم پایبندی خود را به آرمانها و ارزش های انقلاب به خوبی نشان داده اند.
وی ضمن تقدیر از زحمات قاسمی فرماندار سابق بوئین زهرا گفت :باید قدر مسئولیت ها بدانیم و از فرصتی که پیش آمده برای خدمت رسانی بهتر و بیشتر به مردم استفاده کنیم.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین با بیان اینکه"  فلسفه مسئولیت ها، خدمت به مردم است." تصریح کرد:  مدیران هیچگاه نباید  به پست ها و مسئولیت ها دلبستگی داشته باشند و بلکه خدمت به مردم  اصل است و همه باید وفاداری و دلبستگی خود را به این اصل نشان بدهند.
شاهرخی ادامه داد: در شهرستان بوئین زهرا فعالیت ها و اقدامات خوبی صورت گرفته  که با حضور فرماندار جدید باید توسعه و شتاب بیشتری به خود بگیرد.
گفتنی است در این مراسم از تلاش ها و زحمات ارسلان قاسمی تقدیر و علی رحمانی به عنوان سرپرست جدید فرمانداری بوئین زهرا منصوب و معارفه شد.