مهارت و خلاقیت در کنار آموزش نقش مهمی در تربیت نیروی کارآفرین ایفا می کند | استانداري قزوين رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

مهارت و خلاقیت در کنار آموزش نقش مهمی در تربیت نیروی کارآفرین ایفا می کند


2 مهر, 1396 - 14:03 -- روابط عمومی فرم...
بخشدار مرکزی البرز:

مهارت و خلاقیت در کنار آموزش نقش مهمی در تربیت نیروی کارآفرین ایفا می کند

بخشدار مرکزی البرز گفت: مهمترین قشر برای دستیابی به رشد، تعالی و بالندگی در کشور دانش آموزان هستند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز ،

"ربیعی" بخشدار مرکزی البرز، در جمع دانش آموزان هنرستان حنانه الوند اظهار کرد: یکی از استراتژی های مهم آموزش و پرورش به حرکت درآوردن موتور محرک توسعه است.  

وی ادامه داد: مهمترین قشر برای دستیابی به رشد، تعالی و بالندگی در کشور دانش آموزان هستند، و مهمترین سرمایه ای که خداوند عنایت کرده منابع انسانی و پرورش نوجوانان و جوانان عزیز کشور است؛  مدرسه بزرگترین منبعی است که میتواند عالی ترین سرمایه را برای کشور ما تربیت کند.

وی افزود: آینده هر کشور بدون تردید توسط علم و دانش ، کار و کوشش و مهارت ساخته می شود و دانش آموزان آینده سازان ،مدیران و کارآفرینان این جامعه خواهند بود و کشور به دست همت و تلاش ایشان درمسیر توسعه و پیشرفت قرار خواهد گرفت.

بخشدار مرکزی البرز اظهار کرد: مدرسه، جامعه، دولت و خانواده باید در کنار هم دست به دست هم بدهند تا آینده کشور به بهترین شکل ساخته شود؛ محیط مدرسه و سیستم آموزشی مهم ترین نقش را در این مقوله ایفا خواهد کرد و اگر محیط مدرسه توام با مهارت و خلاقیت باشد می تواند نقش بی بدیلی را در تربیت نیروی کار آفرین داشته باشد.

ربیعی با اشاره اینکه آغاز سال تحصیلی جدید مدارس با هفته دفاع مقدس مقارن شده است ،ابراز امیدواری کرد: انشاء الله با برنامه ریزی  مناسب بتوانیم آمادگی لازم را برای ورود دانش آموزان به مراکز آموزشی را مهیا کنیم.

وی در پایان خاطر نشان کرد:معلمین و اساتید گرامی باید در کنار آموزش دانش و علم به پرورش خلاقیت ، نوآوری و مهارت دانش آموزان نیز بپردازند .