رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

زنگ عاطفه ها توسط فرماندار تاکستان نواخته شد.


20 مهر, 1396 - 11:19 -- روابط عمومی فرم...

زنگ عاطفه ها توسط فرماندار تاکستان نواخته شد.

فرماندار تاکستان در آیین نمادین جشن عاطفه ها اظهار داشت:دانش آموزان به تاسی ازدین اسلام وسیره پیامبراکرم (ص)مبنی نوع دوستی و انفاق، به همنوعان خود مدد می کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تاکستان ،

زنگ جشن عاطفه ها روز چهار شنبه با حضورسیاوش طاهرخانی فرماندار شهرستان تاکستان،رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) ،طاهرخانی معاونت مالی اداره آموزش و پرورش،اعضای شورای شهر و تعدادی از روسای ادارات و سازمانهاو با حضور دانش آموزان در دبستان دخترانه ی رضوان به صدا در آمد.

دراین مراسم پرشکوه که باحضور جمع صمیمی دانش آموزان،مدیر،معاونین و کادرآموزشی دبستان رضوان اجرا گردید،سیاوش طاهرخانی فرماندار شهرستان تاکستان علاوه بر نواختن زنگ عاطفه ها با شعار"مهر در انتظارهمدلی"طی سخنرانی خود اظهار داشت :‌دانش آموزان به تاسی ازدین اسلام وسیره پیامبراکرم (ص)مبنی نوع دوستی و انفاق، به همنوعان خود مدد می کنند.

و به توصیف نقش عاطفه در تسکین آلام و دردهای اجتماعی پرداخت.

وی همچنین خطاب به دانش آموزان عنوان کرد:شرکت شما عزیزان در جشن عاطفه ها موجب ترویج فرهنگ حسنه انفاق و دستگیری از دانش آموزان نیازمندوهمچنین گسترش فرهنگ ایثار و نوعدوستی است .

تقدیر از دانش آموزان و بازدید دسته جمعی مسئولین از پایگاههای مستقرامدادو انفاق دراین دبستان از دیگر برنامه های این روز بود .