رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

بازدید مدیرکل پدافند غیرعامل از رزمایش مقر یدکی ستاد فرماندهی نیروی انتظامی


11 آبان, 1396 - 13:03 -- عابدی

بازدید مدیرکل پدافند غیرعامل از رزمایش مقر یدکی ستاد فرماندهی نیروی انتظامی

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری از رزمایش پدافند غیرعامل"تخلیه ستاد فرماندهی نیروی انتظامی و استقرار در مقر یدکی" بازدید کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

"محمد افشار" مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری در این بازدید اظهار داشت: نقش نیروهای نظامی و انتظامی و یاری رسانی آنان در هنگام بروز حوادث طبیعی و تهدیدات، تعیین کننده است.
وی افزود: نیروهای انتظامی به علت توانمندیهای بالقوه و ذاتی به عنوان یک نیروی کمک کننده عملیاتی نقش کلیدی در پاسخگویی در زمان تهدیدات و حوادث غیرمترقبه دارند.
افشار گفت: با توجه به اینکه در هنگام بروز حوادث غیرمترقبه و تهدیدات امکان آسیب به مقرها انتظامی وجود دارد، از این رو مقر یدکی برای جابجایی ستاد انتظامی استان قزوین در نظر گرفته شده است.
وی افزود: این رزمایش در واقع تمرینی برای جابجایی نیروها و امکانات به مقر یدکی و ارایه خدمات به شهروندان در راستای حفظ نظم و امنیت، تشخیص هویت و کمک رسانی به نیروهای امدادی در مواقع بحرانی است.
این مسئول ادامه داد: این رزمایش هم اکنون در سطح شهر قزوین در حال انجام است و نیروهای ستادی، پلیس تخصصی و معاونت های نیروی انتظامی و ارگان ها و دستگاه های اجرایی برای ارائه خدمات حضور پیدا کردند.
شایان ذکر است زاهدی استاندار قزوین در مراسمی از اقدامات و عملکرد خوب سرهنگ حمید محبعلی دبیر کارگروه تخصصی انتظامی پدافند غیرعامل تقدیر کرد.