رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

پیام تسلیت زاهدی استاندار قزوین به زلزله زدگان مناطق غرب کشور


23 آبان, 1396 - 08:56 -- اداره کل روابط عمومی

پیام تسلیت زاهدی استاندار قزوین به زلزله زدگان مناطق غرب کشور

زاهدی استاندار قزوین با صدور پیامی حادثه دلخراش زلزله را به زلزله زدگان مناطق غرب کشور تسلیت گفت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین با صدور پیامی حادثه دلخراش زلزله را به زلزله زدگان مناطق غرب کشور تسلیت گفت.متن کامل پیام ایشان بدین شرح است:
انا لله و انا الیه راجعون
خبر اسفناک زلزله در بخش وسیعی از  کشور که منجر به جان باختن و نیز زخمی شدن جمعی از هموطنان عزیزمان شد، موجب تاثر و تالم اینجانب و مردم شریف استان قزوین شد.
به یقین تمامی ظرفیت های امدادی و انسانی استان قزوین برای خدمت به مردم حادثه دیده در غرب کشور آماده و بسیج هستند تا با همیاری و همراهی بتوانند در کاهش آلام و جبران خسارات مادی و معنوی مصیبت دیدگان و آسیب دیدگان این حادثه گامی بردارند.                                               
  مردم خون گرم و انساندوست قزوین خود را در کنار هموطنان خود در استانهای سرافزاز کرمانشاه، ایلام و کردستان می بییند و در راه بازسازی مناطق زلزله زده از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد.    
اینجانب این حادثه تلخ و مصیبت‌بار را به ملت بزرگ ایران اسلامی به ویژه مردم عزیز و مصیبت زده استانهای کرمانشاه و ایلام و خانواده های آنان تسلیت عرض می نمایم و از درگاه ایزد منان صبر و تحمل این محنت جانگداز را مسالت می کنم.                                                                                عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین