رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

ایجاد فضای آرام در استان قزوین نیازمند همراهی علما و روحانیون است


23 آبان, 1396 - 11:09 -- اداره کل روابط ...
تاکید استاندار؛

ایجاد فضای آرام در استان قزوین نیازمند همراهی علما و روحانیون است

استاندار قزوین گفت: شیوه ام در مدیریت ایجاد آرامش در استان است و برای رسیدن به این هدف به همراهی علما و روحانیون قزوین نیازمندم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

" عبدالمحمد زاهدی" صبح امروز سه شنبه در نشست صمیمی با علما و روحانیون شاغل در دستگاههای اجرایی استان در مهمانسرای استانداری؛ با بیان اینکه، بدنبال ایجاد آرامش در استان هستم، در ادامه گفت: روش مدیریتی من این است که ابتدا در استان آرامش ایجاد کنم سپس وظایف خود را انجام دهم و اعتقاد دارم اگر دولت و نظام بخواهد موفق شود باید از سوی مدیران و دلسوزان آرامش لازم در جامعه ایجاد شود.
 استانداردر ادامه اظهارداشت: هرچند سرمایه های زیادی برای انقلاب داده ایم اما شاید برخی اوقات احساس می شود براحتی به انقلاب رسیده ایم به همین دلیل قدر داشته های خود را نمی دانیم و نگران آسیب های آن نیستیم.
استاندار قزوین بیان کرد: نباید خیالمان از بابت انقلاب راحت باشد و فکر کنیم دیگر کاری نداریم بلکه باید همواره نگران باشیم و دشمنان را جدی بگیریم تا آسیب نبینیم.
وی تصریح کرد: در عصر کنونی با رشد سریع تکنولوژی مواجه شده ایم که زندگی همگان را تحت تاثیرقرار داده بنا براین باید منتظر پیامدها و آسیب های آن نیز باشیم و برای مقابله با آن فکری کنیم.
زاهدی یادآورشد: امروز شبکه های اجتماعی و تلگرام بسیار سریعتر از رسانه ملی و خبرگزاریها و مطبوعات، خبرها را منعکس می کنند و فراوانی اطلاعات در این عرصه فرزندان ما را دچار سردرگمی می کند و به نظر می رسد در روشهای فرهنگی کمی از فضای کنونی عقب مانده ایم به همین دلیل تاثیرگذاری ما کمتر شده است.
استاندار قزوین بیان کرد: وقتی انقلابیون، علما و روحانیون برخی فضاها را خالی می کنند باید منتظر حضور افرادی باشیم که دغدغه انقلاب را ندارند لذا باید از خود بپرسیم چرا خانواده های مومن ما در پارکها و فضاهای دیگر فرهنگی  و تفریحی کمتر حضور پیدا می کنند در حالی که می توانند با حضورشان تاثیرگذار باشند.
وی اضافه کرد: استفاده از مساجد باید به گونه ای باشد تا اگر فعالیت ما جواب نداد موجب بدبینی به این مکانها نشود و مدیران دولتی هم نباید کارهای خود را به رهبری منتسب کنند و از این سرمایه ارزشمند هزینه کنند.
استاندار قزوین با بیان  اینکه، مساجد برای آماده کردن مردم در مسیر انقلاب تلاش کند در ادامه بیان کرد: باید از مساجد برای آماده کردن مردم و حرکت در مسیر انقلاب استفاده کنیم و جایگاه آن را بخوبی حفظ کنیم.
زاهدی بیان کرد: حرف همه مخالفان سیاسی و حتی مخالفان نظام را می شنوم زیرا این افراد همه نکاتی دارند که برای مدیریت ما و منافع استان مفید خواهد بود اما هرگز دوست ندارم وقتم را بگیرند و من را به حاشیه ببرند تا از کار اصلی باز بمانم.
استاندار قزوین تصریح کرد: این که در قزوین در مدت سه تا ۴ سال بیش از سه استاندار منصوب می شود ایراد دارد و نبود ثبات مدیریت آسیب رسان است و باید به سمتی حرکت کنیم تا فرصت برای خدمت صادقانه به مردم برای مدیران متعهد و توانا مهیا شود.
زاهدی اظهارامیدواری کرد با برگزاری جلسات بیشتر با علما و روحانیون از دیدگاههای ارزشمند این افراد تاثیرگذار برای پیشبرد امور استان استفاده شود.
در این جلسه برخی از حاضرین به بیان نظرات خود در خصوص فضای فرهنگی استان و ضرورت تقویت آرمان های انقلاب اسلامی بویژه در بین نسل جوان و نوجوان پرداختند.