رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

سریال تلویزیونی"خان بابا و ارثیه فامیلی" در قزوین رونمایی شد


13 آذر, 1396 - 08:08 -- اداره کل روابط عمومی
در مراسمی با حضور استاندار؛

سریال تلویزیونی"خان بابا و ارثیه فامیلی" در قزوین رونمایی شد

در مراسمی با حضور استاندار؛سریال تلویزیونی"خان بابا و ارثیه فامیلی" در قزوین رونمایی شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

عبدالمحمد زاهدی در آئین رونمایی از سریال تلویزیونی"خان بابا و رثیه فامیلی" کاری از شبکه قزوین که در سرای سعدالسلطنه برگزار شد در سخنانی بیان داشت:قزوین در حوزه های فرهنگی و هنری از استعدادها و ظرفیت های زیادی برخوردار می باشد که باید در جهت فعال سازی و استفاده از آنها گام برداشت.
وی افزود: شخصا" فردی فرهنگی هستم و علاقمند به این حوزه که انشالله در انجام و اجرای برنامه های این بخش حمایت و همکاری لازم را خواهیم داشت.
استاندار قزوین با بیان اینکه" قزوین استانی مهم و با ظرفیت ها و قابلیت های مهمی است که هنوز در کشور شناخته شده نیست." در ادامه گفت: کار در عرصه های فرهنگی امر سختی است اما تا در این مسیر گامی برداشته نشود نمی توان پیش رفت و علی رغم سختی و مشقت کار فرهنگی باید حرکت کرد و ناامید نشد.
زاهدی افزود:از آثار و برکات تهیه و پخش سریال های تلویزیونی این است که می توان از طریق آن استعدادها را شناسایی و ظرفیت ها را معرفی کرد.
وی تصریح کرد: برای اینکه قزوین به مقصد گردشگری تبدیل شود باید علاوه بر معرفی جاذبه های تاریخی و طبیعی استان نسبت به معرفی آثار و آئین های معنوی و ناملموس آن نیز اقدام کرد.