رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

اجلاس استانی نماز به عنوان حرکت عظیم فرهنگی در قزوین برگزار می شود


14 آذر, 1396 - 12:13 -- اداره کل روابط ...
معاون استاندار:

اجلاس استانی نماز به عنوان حرکت عظیم فرهنگی در قزوین برگزار می شود

معاون استاندار از برگزاری اجلاس استانی نماز با موضوع"نماز در فضای مجازی" به عنوان حرکت عظیم فرهنگی26 آذر ماه جاری در قزوین خبر داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

"منوچهر حبیبی" پیش از ظهر امروز در آخرین جلسه هماهنگی برگزاری اجلاس استانی نماز با بیان این مطلب ادامه داد: توجه به نماز به عنوان مهم ترین فریضه دینی قعطا باعث حفظ آبرو، عزت و حرمت اقامه کننده خواهد شد.
وی ادامه داد: با عنایت به این امر که اقامه نماز سرچشمه تمامی ارزش های دینی و اعتقادی است می بایست مورد توجه بیشتری واقع گردد و در جامعه ی امروزی که فضای مجازی و دیجیتال محل ارجاع عمومی است اطلاع رسانی و مقابله فرهنگی با هجمه های دشمنان ضرورتی انکارناپذیر است.
معاون استاندار ادامه داد: عنوان اجلاس بسیار هوشمندانه انتخاب شده است با عنایت به اینکه بهره مندی از این فضا می تواند در ترویج این فریضه دینی بویژه در قشر نوجوان و جوانان موثر واقع گردد.
حبیبی تاکید کرد: فضای محیطی شهری می بایست رنگ و بوی اطلاع رسانی اجلاس استانی نماز گیرد و این حرکت عظیم فرهنگی ضرورت دارد که با مشارکت جدی تمامی مدیران و مسئولان رقم بخورد.
وی افزود: در استان آمادگی لازم برای برگزاری اجلاس نماز وجود دارد و برنامه ریزی ها نیز در حال اجرایی شدن می باشد.
در این جلسه حاضران به بیان گزارشی از برنامه ریزی های انجام شده پرداختند.
اجلاس استانی نماز با موضوع"نماز در فضای مجازی" 26 آذر ماه جاری با حضور مدیران و مسئولان و فعالان عرصه ی نماز در محل سالن اجتماعات تبلیغات اسلامی استان برگزار می گردد.

کلید واژه ها: