رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

بازدید استاندار از پارک علم و فناوری امام خمینی قزوین


21 دى, 1396 - 15:50 -- اداره کل روابط ...

بازدید استاندار از پارک علم و فناوری امام خمینی قزوین

استاندار قزوین به همراه معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و تعدادی از مدیران دستگاه‌های اجرایی از پارک علم و فناوری بازدید کردند و از نزدیک با بخش‌های مختلف و عملکرد واحدهای فناور آشنا شدند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

"عبد المحمد زاهدی" به همراه معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و تعدادی از مدیران دستگاه‌های اجرایی از پارک علم و فناوری بازدید کردند و از نزدیک با بخش‌های مختلف و عملکرد واحدهای فناور آشنا شدند.
در این بازدید که بیش از سه ساعت به طول انجامید، واحدهای فناور و دانش‌بنیان مستقر در پارک علم و فناوری و مرکز رشد جامع استان قزوین عملکرد، چشم‌انداز و برنامه کاری و مشکلات و موانع اجرایی را برای مسئولان ارائه کردند.
همچنین در این بازدید رئیس پارک علم و فناوری قزوین در خصوص روند رو به رشد و مستمر ارائه خدمات به واحدهای فناور و دانش‌بنیان از سوی پارک توضیحاتی ارائه کرد.
دکتر گرجی در سخنانی با اشاره به  روند رو به رشد و مستمر ارائه خدمات به واحدهای فناور و دانش‌بنیان از سوی این پارک گفت: مسئولان پارک علم و فناوری استان قزوین علاقه دارند امکانات و زیرساخت‌های متنوعی را در اختیار نخبگان جوان قرار دهند که توسعه و ارتقای این مهم، نیازمند همکاری و برنامه‌ریزی بیش از پیش دستگاه‌های اجرایی می‌باشد.
گفتنی است در این بازدیدعلاوه بر استاندار قزوین، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار، رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت ، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین، مدیرکل امور اقتصادی ودارایی استان ، مدیر کل امور مالیاتی استان ومدیران مراکز رشد استان نیز حضور داشتند که ارتباط واحدهای فناور نوپا در قالب مراکز رشد با پارک علم و فناوری مورد توجه مسئولان قرار گرفت.