رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

برگزاری دومین دوره آموزش های تخصصی پدافند غیرعامل رابطان دستگاه ها


30 دى, 1396 - 09:26 -- اداره کل روابط ...
مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری خبر داد:

برگزاری دومین دوره آموزش های تخصصی پدافند غیرعامل رابطان دستگاه ها

مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری از برگزاری دومین دوره آموزش های تخصصی پدافند غیرعامل برای کلیه مسئولان و رابطان دستگاه های استان خبر داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

"محمد افشار" با بیان این مطلب افزود: پس از برگزاری موفق دور اول آموزش های تخصصی پدافند غیرعامل، دور دوم این آموزش ها بمنظور ارتقا و کارایی علمی، عملی رابطین در روز دوشنبه مورخ 2/11/96 با محوریت پدافند سایبری، فرصت ها، تهدیدات و راهکارها برگزار خواهد شد.
 وی با اشاره به اینکه در تمام دستگاههای اجرایی، فرمانداریها، بانک ها و شهرداریهای استان، رابطین پدافند غیرعامل برای همکاری و پیگیری مسائل مربوط به پدافند غیرعامل تعیین گردیده اند، افزود: آموزش یکی از مهمترین برنامه های فرهنگ سازی پدافند غیرعامل است که در این خصوص برنامه ریزی هایی انجام پذیرفته که با حضور اساتید پدافند غیرعامل در حوزه های متفاوت انجام خواهد شد.
افشار، در ادامه افزود: دور دوم دوره های آموزشی تخصصی پدافند غیرعامل، با محوریت موضوعات مرتبط با پدافند سایبری و پدافند زیستی برنامه ریزی گردیده است که بر اساس برنامه ریزی انجام گرفته این دوره ها برگزار و گواهینامه های دوره های تخصصی مربوطه به شرکت کنندگان داده خواهد شد.