رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

در دولت تدبیر و امید ارائه خدمات توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) به قشر محروم‌ جامعه قریب به ۳ برابر افزایش یافته است‌


1 بهمن, 1396 - 14:36 -- فرمانداری بوئین...
فرماندار بوئین زهرا

در دولت تدبیر و امید ارائه خدمات توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) به قشر محروم‌ جامعه قریب به ۳ برابر افزایش یافته است‌

نشست دهیاران و اعضای شورای اسلامی روستاهای بخش مرکزی با حضور رحمانی فرماندار شهرستان، نادری بخشدار مرکزی و قهرمانی رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بوئین زهرا ،

علی رحمانی فرماندار شهرستان در ابتدای سخنان خود این نشست با اشاره به فرارسیدن ایام‌الله دهه فجر گفتند: بهمن یادآور ایام خوش پیروزی انقلاب اسلامی و خاطرات امام راحل است، از این رو می طلبد شورای اسلامی و دهیاران در فراهم‌سازی مقدمات پاسداشت این ایام به نحو مطلوب برنامه ریزی کنند.

وی در ادامه با یادآوری یکی از شعائر اصلی انقلاب اسلامی که همانا خدمت به مستضعفان بود افزودند: در دولت تدبیر و امید ارائه خدمات توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) به قشر محروم‌ جامعه قریب به ۳ برابر افزایش یافته است‌.

فرماندار شهرستان همچنین در خصوص خدمت رسانی به مناطق محروم و دور افتاده اظهار داشتند: نسبت به دورترین روستاها هم باید پاسخگو باشیم و به زودی به اتفاق بخشدار و روسای ادارات مربوطه از روستاهای چلمبر، حاجی عرب، بالاخانلو و ... بازدید به عمل خواهیم‌ آورد.

وی افزود: با فراگیر شدن استفاده از فضای مجازی توسط روستاییان محترم، امروز شاهد بیان دغدغه های اهالی به صورت مستقیم‌ و بدون واسطه در شبکه های مجازی هستیم که با پیگیری روابط عمومی فرمانداری مطالب ارسالی به صورت روزانه بررسی و دستورات لازم در خصوص پیگیری و رفع مشکلات صادر میشود.

این مقام ‌مسئول در انتهای سخنان خود ضمن تاکید بر اجرای قانونمند ساخت و سازها در روستا تاکید کرده و گفتند: باید در مقابل وقوع هر اتفاقی از جمله حوادث طبیعی مخرب و حتی شرایط جوی نامساعد آمادگی کامل داشته باشیم.‌