رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

جذب سرمایه گذاران بدون معرفی فرصت های اقتصادی منطقه ای ناممکن است


14 بهمن, 1396 - 14:03 -- اداره کل روابط ...
معاون استاندار قزوین:

جذب سرمایه گذاران بدون معرفی فرصت های اقتصادی منطقه ای ناممکن است

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: جذب سرمایه گذاران در دنیای پررقابت امروز بدون معرفی مناسب فرصت ها و ظرفیت های اقتصادی منطقه ای ناممکن است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

" منوچهر حبیبی " پیش از ظهر امروز در همایش پیاده سازی و استقرار سامانه دادور (سامانه الکترونیکی دریافت شکایات، انعکاس،پیگیری و رسیدگی به شکایات متقاضیان صدور مجوزهای کسب و کار) افزود: قزوین از فرصت های سرمایه گذاری فراوانی برخوردار است که باید آنها را به سرمایه گذاران معرفی کنیم.
وی اظهار کرد: با معرفی فرصت های سرمایه گذاری استان، سرمایه گذاران قدرت انتخاب بیشتری برای فعالیت پیدا می کنند و شانس فعالیت و مشارکت آنها بالا می رود.
حبیبی با تاکید بر لزوم تسهیل بخشی به فعالیت های مرتبط با جذب سرمایه گذاری به منظور تقویت تولید و اشتغال در سطح استان و کشور،گفت: در این حوزه باید به وجود یک معامله و قرارداد برد-برد بین دستگاه ها و سرمایه گذاران اندیشید که منافع هر 2 طرف را تامین کند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین با اشاره به نیاز مبرم کشور به رونق کسب و کار، تولید و اشتغالزایی،گفت: رفع این نیازها با جذب سرمایه گذاران جدید و حمایت هرچه بیشتر از بخش خصوصی ممکن می شود.
وی همچنین با اشاره به فعالیت مرکز خدمات سرمایه گذاری در استان قزوین،گفت: این مرکز مسئول رسیدگی به امور و درخواست سرمایه گذاران است و باید دستگاه های اجرایی خود را ملزم به پاسخگویی سریع به آن بدانند.