رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

تنوع سلایق سیاسی باید به بهبود شرایط منجر شود


21 بهمن, 1396 - 08:12 -- اداره کل روابط عمومی
استاندار قزوین:

تنوع سلایق سیاسی باید به بهبود شرایط منجر شود

استاندار قزوین گفت:تنوع سلایق سیاسی به جاری منازعه باید به بهبود شرایط منجر شود

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

عبدالمحمد زاهدی درجشن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که با حضورمعاون پارلمانی رئیس جمهور، نمایندگان قزوین در مجلس شورای اسلامی و جمع کثیری از مردم در سالن ورزشی الغدیر قزوین برگزار شد اظهارداشت: امروز در شرایط بسیار حساسی هستیم که باید وحدت ملی جدی گرفته شود زیرا دشمنان و معاندان همه در کنار یکدیگر برای نابودی اسلام کمر همت بسته اند.
استاندار قزوین بیان کرد: همه گروههای سیاسی، اعم از اصلاح طلب و اصولگرا و معتدل باید در کنار یکدیگر قرار گیرند و در برابر دشمن ید واحده باشند و به جای حذف یکدیگر برای تقویت نظام به وحدت فکر کنند.
زاهدی تصریح کرد: نباید اختلافات جامعه به منازعات ختم شود بلکه لازم است با درایت این اختلاف سلیقه و دیگاه به بهبود شرایط منتهی شود تا کشورروبه پیشرفت برود.
استاندار یادآورشد:  نظام اسلامی در ۳۹ سال گذشته توسط خدمتگذاران خود خدمات قابل توجهی در عرصه های مختلف انجام داده است اما گاهی برخی آنقدر سیاه نمایی می کنند که خودمان هم گاهی باور می کنیم که کاری نشده است.
وی اضافه کرد: در یک زمان تورم ۴۴ درصدی داشتیم و کسی چیزی نمی گفت اما امروز برای تورم ۱۱ درصدی برخی فریاد می زنند و خدمات را زیر سوال می برند که کم لطفی است.
زاهدی گفت: در همین استان قزوین خدمات گازرسانی هفت هزار برابر شده و کارهایی که در  آبرسانی، برقرسانی، خدمات شهری، مخابرات به شهرها و روستاها صورت گرفته و محرومیت زدایی مناطق قابل مقایسه با دوران ستم شاهی نیست.
استاندار بیان کرد: در روز گذشته توانستیم شهر سیردان را گازرسانی کنیم که آخرین شهر استان در دورترین نقطه نیز از این خدمات بهره مند شد که این کار بسیار ارزشمند است.
وی اضافه کرد: در دهه فجر امسال ۱۰۶۹ پروژه با اعتباری بالغ بر یک هزار میلیارد تومان در استان به بهره برداری می رسد که برای ۲۵۰۰ نفر شغل ایجاد خواهد شد.
زاهدی بیان کرد: با افتتاح طرح های عمرانی، فرهنگی، بهداشتی، ورزشی، صنعتی و کشاورزی گام ارزشمندی در مسیر توسعه و پیشرفت برداشته شده است.
استاندار از حضور باشکوه مردم در این مراسم جشن ابراز خرسندی کرد و گفت: خوشبختانه شاهد حضور همه گروهها و سلایق در این مراسم هستیم که نشان می دهد اصولگرا، اصلاح طلب و افراد معتدل با درک بالای سیاسی در این جشن در کنار یکدیگر هستند تا نشان دهند با همه سلیقه ها می توانیم با وحدتی مثال زدنی در مسیر حفظ ارزشها با حفظ وحدت گام برداریم.