رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

آمادگی استان برای توزیع گوشت قرمز و سفید به میزان تقاضا در بازار


24 بهمن, 1396 - 11:16 -- اداره کل روابط ...
معاون اقتصادی استاندار خبر داد:

آمادگی استان برای توزیع گوشت قرمز و سفید به میزان تقاضا در بازار

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین همچنین از آمادگی برای توزیع گوشت قرمز و سفید به میزان تقاضا در بازار استان خبر داد و گفت: استان در خصوص تهیه و تامین گوشت مصرفی مردم در ایام پایانی سال مشکلی ندارد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

"منوچهر حبیبی"   در نشست ستاد تنظیم بازار کالاهای اساسی استان قزوین از آمادگی برای توزیع گوشت قرمز و سفید به میزان تقاضا در بازار استان خبر داد و گفت: در خصوص تهیه و تامین گوشت مصرفی مردم استان در ایام پایانی سال هیچ مشکلی نداریم.
وی اظهار کرد: به منظور تنظیم بازار و کنترل قیمت گوشت مرغ عرضه این محصول را به شکل منجمد طی ایام پایانی سال به قیمت هرکیلو 62 هزار ریال در سطح فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای قزوین آغاز خواهیم کرد.
معاون اقتصادی استاندار در ادامه گفت: خوشبختانه مرغ های منجمد عرضه شده از کیفیت بسیار خوبی برخوردارند و تاریخ مصرف مناسبی نیز دارند.
وی تاکید کرد: در واقع همه تلاش ما این است که با تدابیری که اندیشیده می شود مردم با آرامش خاطر بیشتری به تهیه اقلام مورد نیاز خویش بپردازند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: به منظور تامین نیازهای شهروندان استان در نوروز 97، تاکنون یک هزار و 110 تن میوه شامل سیب و پرتغال در سردخانه ها ذخیره سازی شده است.
حبیبی گفت: از این میزان میوه ذخیره سازی شده، 492 تن سیب و 618 تن پرتغال است.
وی اضافه کرد: طی روزهای آینده نیز حدود 500 تن سیب و 400 تن پرتغال به این حجم افزوده شده و ذخیره سازی خواهد شد.
حبیبی همچنین گفت: در ایام پایانی امسال شکر و تخم مرغ نیز به میزان کافی در اختیار مصرف کنندگان قرار داده می شود و در این رابطه نیز دغدغه ای نداریم.
این مسئول گفت: روغن نباتی و کره نیز با قیمت بسیار مناسب در اختیار مصرف کنندگان قرار خواهد گرفت و در رابطه با تنظیم بازار این محصولات هم مشکلی وجود ندارد.
حبیبی درخصوص قیمت برنج اظهار کرد: شرکت بازرگانی دولتی باید پیگیری های لازم را به عمل بیاورد تا هیچ گونه افزایش قیمتی در خصوص این محصول در ایام پایانی سال نداشته باشیم.
معاون اقتصادی استاندار قزوین : تنظیم بازار، نظارت بر قیمت ها و رضایت مشتریان بویژه در ایام پایانی سال، اولویت اصلی مدیریت اقتصادی استان قزوین است.

کلید واژه ها: