رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

طی صدور پیامی از شکوه حضورمردم در راهپیمایی 22 بهمن تماشایی تقدیر نمود .


24 بهمن, 1396 - 21:23 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار تاکستان

طی صدور پیامی از شکوه حضورمردم در راهپیمایی 22 بهمن تماشایی تقدیر نمود .

فرماندار شهرستان تاکستان با صدور پیامی از حضور حماسی و گسترده مردم ولایتمدار و انقلابی شهرستان تاکستان در راهپیمایی بزرگ یوم الله ۲۲ بهمن ، تشکرو قدردانی بعمل آورد".

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تاکستان ،

متن پیام بدین شرح است:

           ‌‌   بسم الله الرحمن الرحیم

   بار دیگر در سی و نهمین  بهار آزادی و سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران در ۲۲ بهمنی دیگر پیام این حماسه جاویدان توسط شما مردم حقیقت جو و ولایتمدار در جهان طنین انداز شد و شما مردم شریف و قدرشناس به فرموده رهبر عالیقدر انقلاب، حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) ۲۲ بهمنی "تماشایی "را به منصه ی ظهور رساندید. چنین حماسه ای از سوی شما مردم شریف شهرستان تاکستان بدون شک ماحصل خودباوری و ولایت پذیری است که با نشان دادن آن بار دگر ثابت کردید که دوشادوش مردم انقلابی و قهرمان ایران اسلامی، بدور از هیاهو و غوغاسالاری کاذب و پوشالی قدرتهای استعمارگر ، دژی محکم و استوار هستید که هیچ قدرتی را یارای مقابله و مبارزه با حق طلبی شما نیست.شما مردم شریف با این حضور خود ، حجت را بر یاوه گویان  و دشمنان قسم خورده این انقلاب تمام کرده وهمه نقشه های آنان تبدیل به یاس و نومیدی گشت .

   "خلق این حماسه ملی بر شما مبارک و شهد شیرین ولایت پذیری و حق طلبی گوارای وجودتان."

    ‌اینجانب ضمن بزرگداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی  شکوهمندانقلاب اسلامی، از اقشار مختلف مردم، روحانیت معزز، کارگران و کارمندان شریف، روسا،پرسنل ادارات و نهادهای دولتی و خصوصی، صنعتگران پر توان، فرهنگیان فهیم، بازنشستگان گرامی، دانشجویان و دانش آموزان فرهیخته ، کسبه شریف، کشاورزان زحمتکش و بالاخص عموم مردان وزنان غیور و شرافتمند این شهرستان تقدیر و تشکر نموده ونمایش این اقتدار و همبستگی را که تجدید بیعتی دوباره با مقام عظمای ولایت است ،برگی زرینی می دانم‌که بر دفتر گرانبهای این نظام مقدس اضافه گردید.

    از یگانه قادر متعال برای عموم شما مردم غیور و شرافتمند، سربلندی و اجر وپاداش دنیوی و اخروی توام با سلامتی و نشاط رامسئلت می نمایم.

          سیاوش طاهرخانی

    فرماندار شهرستان تاکستان