رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

وظیفه استاندارد در حفظ سلامت مردم و سرمایه های ملی کشور بسیار سنگین است


25 بهمن, 1396 - 13:00 -- اداره کل روابط ...
استاندار قزوین تاکید کرد:

وظیفه استاندارد در حفظ سلامت مردم و سرمایه های ملی کشور بسیار سنگین است

استاندار قزوین در آیین تکریم و معارفه مدیران کل سابق و جدید استاندارد بیان داشت:وظیفه استاندارد در حفظ سلامت مردم و سرمایه های ملی کشور بسیار سنگین است و نباید این وظیفه مهم را مسئولان و دستگاه های متولی نادیده یا کوچک بپندارند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

"عبدالمحمد زاهدی"    در آیین تکریم و معارفه مدیران کل سابق و جدید استاندارد قزوین ضمن قدردانی از حضور حماسی مردم در راهپمایی با شکوه 22 بهمن،افزود: مردم امانتدار نعمت انقلاب اسلامی هستند و با حضور حماسی در بزنگاه های تاریخی نقش خود را در حفظ این امانت بزرگ و گرانقدر به خوبی ایفا کرده اند.
استاندار قزوین در ادامه با اشاره به اهمیت رعایت استاندارد و نقش آن در تامین سلامت و ایمنی شهروندان جامعه و همچنین وجود قاعده لاضرر در اسلام،اضافه کرد: وقتی خودرو و یا خانه ای بدون رعایت استاندارد تولید می شود به معنای هدردادن سرمایه و ثروت ملی است و باید توجه داشت رعایت ضوابط استاندارد ریشه به آموزه های دینی دارد.
وی افزود: وظیفه استاندارد در حفظ سلامت مردم و سرمایه های ملی کشور بسیار سنگین است و نباید این وظیفه مهم را مسئولان و دستگاه های متولی نادیده یا کوچک بپندارند.
استاندارد قزوین در ادامه با قدردانی از خدمات مدیرکل سابق استاندارد قزوین،گفت: تخصص یک مدیر بر حوزه مدیریت خود به ویژه در حوزه های مرتبط با سلامت و ایمنی مردم امری مطلوب و پسندیده است.
زاهدی ادامه داد: استاندارد در استان قزوین با ویژگی های صنعتی،گردشگری و کشاورزی زمینه کاری زیادی دارد و امیدواریم مدیر کل جدید استاندارد قزوین در پیگیری امور و انجام وظایف محول شده به خود موفق باشد.
در پایان این آیین از خدمات محمودرضا طاهری مدیرکل سابق استاندارد قزوین در مدت 6 سال تصدی این سمت قدردانی و سیروس صارمی به عنوان مدیرکل جدید استاندارد استان معرفی شد.