رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

در ایام نوروز بازرسی ها و نظارت بر سیستم حمل و نقل، پایانه ها، اصناف و ساخت‌و‌ساز در شهر ها و روستا افزایش خواهد یافت


5 اسفند, 1396 - 14:41 -- فرمانداری بوئین...
فرماندار بوئین زهرا

در ایام نوروز بازرسی ها و نظارت بر سیستم حمل و نقل، پایانه ها، اصناف و ساخت‌و‌ساز در شهر ها و روستا افزایش خواهد یافت

جلسه مشترک ستاد هماهنگی خدمات سفر و ستاد مدیریت بحران شهرستان بویین‌زهرا به ریاست رحمانی فرماندار و با حضور بخشداران، محمدی معاون اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و سایر اعضاء برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بوئین زهرا ،

رحمانی فرماندار بویین‌زهرا در ابتدای این جلسه ضمن تبریک روز مهندس گفت:ادارات راه حمل و نقل جاده‌ای، راه و شهرسازی و شهرداری ها موظف هستند نسبت به بهسازی و لکه گیری آسفالت معابر، نصب علائم مناسب در جاده‌ها، ساماندهی و زیباسازی محیطی شهرها تا آغاز سفرهای نوروزی اقدام نمایند.

وی افزود: امکانات موجود در شهرستان برای استفاده عموم مردم شهرستان میباشد؛ مرزبندی با عناوین مختلف از جمله "حوزه کاری" و ... در مواقع بحران، مضحک و غیر قابل قبول است؛ در محضر قانون پاسخگو نباشیم در محضر خدا باید جواب‌گو باشیم.

این مقام‌مسئول تصریح کرد: مصوبه شورای تامین در خصوص جمع آوری سگ‌های ولگرد به شهرداران و دهیاران ابلاغ شده که موظف به اجرای آن در اسرع وقت میباشند.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: در ایام نوروز بازرسی ها و نظارت بر سیستم حمل و نقل، پایانه ها، اصناف و ساخت‌و‌ساز در شهر ها و روستا افزایش خواهد یافت؛ متخلفین و سودجویان در انتظار تعطیلات نوروز نباشند.