رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

مادران شهدا ایثارگران واقعی جامعه هستند


17 اسفند, 1396 - 14:35 -- اداره کل روابط ...
استاندار قزوین:

مادران شهدا ایثارگران واقعی جامعه هستند

استاندار قزوین در مراسم ترحیم ام الشهداء حاجیه خانم فاطمه کشاورز قزوینی والده سه شهید و یک جانباز والامقام در شهر سیردان مرکز بخش طارم سفلی گفت: مادران شهدا ایثارگران واقعی جامعه هستندو بزرگترین پشتیبانان رزمندگان اسلام در جهبه های حق علیه باطل بوده اند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

"عبدالمحمد زاهدی" در مراسم ترحیم ام الشهداء حاجیه خانم فاطمه کشاورز قزوینی مادرشهیدان سید ساجدین، سید عابدین و فضائل و جانباز سرافراز سیدحسام موسوی در شهر سیردان طارم سفلی افزود: مادران شهدا همواره مورد احترام ویژه ملت قرار دارند چرا که آنها با ایثار و گذشت خود و تقدیم فرزندانشان به ما امنیت، عزت و اقتدار را ارمغان بخشیدند.
وی اضافه کرد: در چنین شرایط سختی مادران، فرزندان خود را با اشتیاق و با هدف جلب رضایت خداوند و در راه اسلامی به جبهه ها می فرستادند.
استاندار قزوین با بیان اینکه دوران دقاع مقدس ، یکی از طولانی ترین جنگ های چند قرن اخیر بود که در آن ایران یک طرف و همه دنیا در سوی دیگر قرار داشتند، افزود: اگر در آن مقطع شاهد ایثارگری مادران شهدا و حضور شهیدان و رزمندگان فداکار اسلام در جبهه های حق علیه باطل نبودیم، سرنوشت میهن اسلامی مشخص نبود.
استاندار قزوین در ادامه گفت: امروز در مراسم ترحیم مادری حضور پیدا کرده ایم که مادر سه شهید و یک جانباز است، شما ببینید یک مادر زمانی که فرزندش سرش درد میگیرد چه حالی می شود حال اینکه این مادر سه جوان برومندش شهید می شوند و خم به ابرو نمی اورد.
زاهدی با بیان اینکه باید به خود ببالیم که حماسه های بزرگی همچون دفاع مقدس را آفریده ایم،افزود: ملت ما ملتی مومن،مبارز و خداباور و ولایتمندارند که در مقابل دشمنان ترسی به دل راه نمی دهد و آماده ایثار و شهادت هستند و با چنین روحیه ای اجازه دستیابی دشمن به نقشه های شومش را نمی دهند.