رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

جلسه اقتصاد مقاومتی در حوزه قضایی،برگزار کردید .


17 اسفند, 1396 - 22:47 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار تاکستان

جلسه اقتصاد مقاومتی در حوزه قضایی،برگزار کردید .

با خضور حجت الاسلام قدرتی رئیس کل دادگستری استان
جلسه اقتصاد مقاومتی در دادگستری تاکستان با حضور مدیر کل دادگستری استان حجه الاسلام قدرتی و معاونین،سیاوش طاهرخانی فرماندار تاکستان،دادستان قزوین و تاکستان و سایر مدیران استانی و شهرستانی در دادگستری شهرستان تاکستان برگزار گردید..

به گزارش خبرگزاری فارس،

دراین نشست تقی پوررئیس دادگستری شهرستان تاکستان گفت: نگاه حمایتی به واحدهای تولیدی در حالی بوده که متأسفانه برخی افراد سودجو با دریافت تسهیلات هنگفت در راستای رونق تولید فعالیتی نکرده که باید با این‌گونه افراد برخورد جدی شود، نگاه و نگارش اقتصاد مقاومتی این بوده که کشور در شرایط بحران، حرکتی رو به رشد داشته باشد.

وی بیان کرد: مسؤولان به موضوع اقتصاد باید نگاه پشتیبانی داشته باشند و تولیدکنندگان واقعی شناسایی و حمایت شده و این مهم را در اولویت قرار دهند.

تقی‌‌پور ادامه داد: شهرستان تاکستان فعال در بخش کشاورزی به ویژه کشمش، مشتقات و همچنین صنعتی بود در حالی که دو شهرک صنعتی و دو ناحیه صنعتی در این شهرستان واقع است.

این مسؤول عنوان کرد: 466 واحد دارای پروانه صنعتی و 20 معدن دارای پروانه اکتشاف و بهره‌برداری در شهرستان تاکستان وجود دارد.

رئیس دادگستری شهرستان تاکستان تصریح کرد: عمده مشکلات واحدهای تولیدی تاکستان در بخش فولاد ساختمانی بوده که 28 واحد فولادی در شهرستان وجود دارد.

تقی‌پور با اشاره به برخی عوامل ایجاد مشکل در واحدهای تولیدی خاطرنشان کرد: نبود زنجیره تولید، نوسانات قیمت بازار و عدم بروز بودن دستگاه‌ها را می‌توان از جمله عوامل اصلی بروز مشکل در واحدهای تولیدی عنوان کرد.