رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

تلاش مدیران برای ثبت خاطرات خوش در ذهن گردشگران نوروزی در قزوین


19 اسفند, 1396 - 14:18 -- اداره کل روابط ...
مدیرکل امور اجتماعی استانداری خواستار شد:

تلاش مدیران برای ثبت خاطرات خوش در ذهن گردشگران نوروزی در قزوین

مدیرکل امور اجتماعی استانداری گفت: با تمهیدات مناسب فراهم شده از سوی دستگاههای اجرایی و تامین نیازها، باید تلاش شود تا گردشگران نوروزی از قزوین خاطرات خوشی را تجربه کنند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

"مریم بیدخام"   مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری درجلسه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی با اشاره به آمادگی دستگاههای اجرایی برای تمهیدات سفر و پذیرایی از مسافران نوروزی اظهار داشت: همه دستگاههای اجرایی و خدمات رسان باید با برنامه ریزی منسجم و هماهنگ پیش بینی های لازم را داشته باشند تا کارها بخوبی انجام شود.
وی افزود: باید با آسیب شناسی مشکلات سالهای گذشته کاری کنیم تا نواقص نوروز قبل را نداشته باشیم تا رضایت مردم جلب شود.
بیدخام بیان کرد: برخورد مناسب با مسافران، ارائه تسهیلات روان و بموقع، رعایت کیفیت و مرغوبیت کالا در ایام نوروز و خدمت رسانی شایسته به گردشگران باید سرلوحه کار همه مسئولان استان باشد.
مدیرکل امور اجتماعی استانداری قزوین تصریح کرد: از نمایندگان بازرسان دستگاههای اجرایی انتظار داریم اشکالات موجود را بررسی کرده و رفع کنند تا در هنگام مراجعه مردم کمبودی نداشته باشیم.
وی بیان کرد: مدیران باید در ایام نوروز در دسترس باشند و یا نماینده آنها بتواند پاسخگوی مردم باشد که در این راستا از پراکنده کاری هم جلوگیری شود.
بیدخام گفت: افرادی که قزوین را برای مسافرت های نوروزی انتخاب می کنند باید بتوانند خاطراتی خوش در این استان داشته باشند و با رضایت این شهر را ترک کنند.
مدیرکل امور اجتماعی استانداری قزوین یادآورشد: باید نمازخانه های بین راهی و مجتمع های اقامتی، سرویس های بهداشتی، پارکینگ ها، اقلام مورد نیاز مسافران تامین شود تا هیچ مشکلی در این زمینه نداشته باشیم.
بیدخام اظهارداشت: خوشبختانه در سال های اخیر اقدامات خوبی برای معرفی مناطق گردشگری استان صورت گرفته و اگر بتوانیم گردشگران بیشتری را به استان جذب کنیم موجب نشاط و شادابی مردم و رونق اقتصادی منطقه می شود.
وی اضافه کرد: ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و رعایت حقوق شهروندی در ایام نوروز باید جدی گرفته شود تا در کنار نشاط و شادی منطقی و در چارچوب به شعائر دینی و شرعی هم توجه شود.