رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

دولت تدبیرو امید ازهمه دولتها بیشتربه جوانان بها داده است


20 اسفند, 1396 - 07:32 -- روابط عمومی فرم...
سرپرست فرمانداری البرز:

دولت تدبیرو امید ازهمه دولتها بیشتربه جوانان بها داده است

سرپرست فرمانداری البرز گفت : برخی ازمسولان علیرغم اقدامات خوب و فعالیتهای چشم گیر درحوزه جوانان دربیان این اقدامات مطلوب هم تقیه می کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز ،

" محمد نصیری " سرپرست فرمانداری البرز در جلسه ستاد ساماندهی جوانان شهرستان که با حضور معاون اداره کل ورزش و جوانان استان در فرمانداری البرز برگزار شد،  گفت : افزایش سقف وام ازدواج ، پرداخت وام ۱۲۰میلیونی خرید مسکن  ، پرداخت حق بیمه اشتغال جوانان ازسوی دولت درصورت بکارگیری آنها توسط کارفرمایان و اولویت دادن به جوانان  دراعطا امتیازات و تسهیلات ازجمله ویژگی ها و نشانه های توجه دولت به مسائل حوزه جوانان است .

نصیری ادامه داد: متاسفانه برخی ازمسولان و مدیران علیرغم اقدامات خوب و فعالیتهای چشم گیر درحوزه جوانان دربیان این اقدامات  تقیه می کنند . 

وی افزود :  مخرج مشترک نظرات  تمامی منتقدین اشتغال است و دولت تمام همت و عزم خود را صرف اشتغال نموده که پرواضح است سرمایه گذاری دراشتغال تماما متوجه جوانان است چراکه میانسالان و کهنسالان  یا شاغلند و یا بازنشسته و کمتربه کارو شغل نیاز دارند لذا تخریب خدمات دولت درحوزه اشتغال منصفانه نیست و انتظاراین است  منتقدین دولت نیز جانب انصاف را رعایت کنند و حتی انتظار بالا ترازاینها میرود وآن اینکه دستاوردهای خوب و نقاط قوت را برای مردم بیان نمایند و از این اقدامات تقدیر نمایند  .

سرپرست فرمانداری البرز در پایان اذعان داشت:  در اتاق مسولان در دولت تدبیر و امید برروی مردم و جوانان باز و ازهرگونه انتقاد و نه تخریب استقبال ودرجهت اصلاح و رفع مشکلات اقدام خواهند نمود .