رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

نمایشگاه بهاره در قزوین افتتاح شد


20 اسفند, 1396 - 09:01 -- اداره کل روابط عمومی
با حضور معاون اقتصادی استانداری قزوین؛

نمایشگاه بهاره در قزوین افتتاح شد

در آستانه فرارسیدن سال جدید و عید نوروز در مراسمی با حضور منوچهر حبیبی معاون اقتصادی استانداری قزوین، نمایشگاه بهاره در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی قزوین گشایش یافت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

منوچهر حبیبی معاون اقتصادی استانداری قزوین در مراسم افتتاح این نمایشگاه گفت: مهمترین هدف از برگزاری نمایشگاه ارائه کالاهای مورد نیاز مردم در ایام نوروز به صورت متمرکز و با قیمتی مناسب است که استقبال مردم نشان می دهد این کار به هدف خود رسیده است.
وی اضافه کرد: تلاش شده است تا ضمن حضور اصناف خوش نام در این نمایشگاه به کیفیت اجناس توجه شود و در کنار آن قیمتها نیز کمتر از بازار باشد تا انگیزه خرید مردم را بیشتر کند.
حبیبی تصریح کرد:تیمهای نظارت و بازرسی سازمان صنعت هم در این نمایشگاه مستقر شده و درصورت مشاهده هر گونه گرانفروشی و یا کم فروشی و یا شکایت شهروندان بلافاصله در محل به آن رسیدگی شده و برخورد قانونی با آن صورت می گیرد.
نمایشگاه فروش بهاره از ۱۸ لغایت ۲۴ اسفند ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین برپاست و شهروندان می توانند کالاهای مورد نیاز خود را با تخفیف ۱۰ تا ۲۰ درصدی تهیه کنند.
این نمایشگاه در دو سالن با بیش از ۲۵۰ غرفه و مشارکت تولیدکنندگان، صنوف تولیدی و خدماتی، برپا شده و اقلام مورد نیاز مردم در ایام نوروز با کیفیت مرغوب و قیمت مناسب ارائه می شود.
انواع موادغذایی، خشکبار، آجیل، پوشاک، کیف و کفش، مواد پروتئینی، ظروف آشپزخانه، حبوبات، مواد شوینده، گل و گیاه، ماهی، مرغ، گوشت قرمز و سفید، در غرفه های نمایشگاه ارائه شده است.